Някой вече да си е купил новата GRAZIA......

  • 11 514
  • 203
  •   1
Отговори
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, пак имам чудене за новата грация.... newsm78 ,
Някой вече да се е решил и да си я е купил, че аз все се чудя. Имам Януарската лилава, пропуснах Мартеската, та сега се чудя за тази....Ама съм много нерешителна Crazy
Чакам инфо.

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 15:18 от katyadjin

# 1
  • Мнения: 2 922
Момичета, пак имам чудене за новата грация.... newsm78 ,
Някой вече да се е решил и да си я е купил, че аз все се чудя. Имам Януарската лилава, пропуснах Мартеската, та сега се чудя за тази....Ама съм много нерешителна Crazy
Чакам инфо.

Абе гледах я днес, но нещо  newsm78 май ще пропусна и този път.

# 2
  • Мнения: 35 891
аз съм Ц! за нея  Naughty

# 3
  • София
  • Мнения: 2 901
купих си я днес заради чантата - трябва ми подобна за количката. Какво те интересува - пиши!

# 4
  • Мнения: 2 922
Мен ме интересува какъв ще е подаръкът в сл. брой  Mr. Green
Пусто любопитство!

# 5
  • Мнения: 1 666
В следващия брой ще има тишърт-
А чантата в този брой е хубава (аз си взех бяла) - не е толкова голяма както обикновено и ще става за повече неща, не само за плаж.

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 17:32 от els

# 6
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
купих си я днес заради чантата - трябва ми подобна за количката. Какво те интересува - пиши!
Има ли цип отгоре, един джоб ли е, колко е голяма, ако може и снимка и мирише ли като предните на гадно newsm78

# 7
  • Мнения: 1 558

Eто чантичките Laughing!

# 8
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
А ципче и джобче дали си имат като екстра?

# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз пък да се проявя като една невежа, тъй като никога досега не съм си го купувала това списание Embarassed, колко пари струва и най-новият брой кога е излязъл? За да знам дали има вероятност да се намери още по будките.
Питам, защото май ще си взема тази розовата чанта. За плаж. Като цвета на банския ми е. Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 818
7 лв, купих Грация с бяла чанта, подарих я на Маман. Найлонова такава, промазана тоест или нещо такова. Красива е, става за плаж, не е грамадна. Одобрявам, но засега мирише на пластмаса, та има нужда да се изпере с ароматизант някакъв. Има един цип, вътре не видях джобчета - обикновена чанта с 2 дръжки.

# 11
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз пък да се проявя като една невежа, тъй като никога досега не съм си го купувала това списание Embarassed, колко пари струва и най-новият брой кога е излязъл? За да знам дали има вероятност да се намери още по будките.
Питам, защото май ще си взема тази розовата чанта. За плаж. Като цвета на банския ми е. Laughing
Аз лично го видях днес по РЕПовете, но най-много да е от вчера. Струва 7 лв., ако не ме лъже паметта newsm78 и.. бягай да си го вземаш и да го снимаш отвътре и да казваш как е Sunglasses Grinning

# 12
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
В следващия брой ще има тишърт-
А чантата в този брой е хубава (аз си взех бяла) - не е толкова голяма както обикновено и ще става за повече неща, не само за плаж.
Много малкичка снимката на блузката, не виждам добре-готина ли е?

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз от вчера я търся и все още мартенския ми предлагаха. Sad  Навила съм се на бялата и мисля да си го купя, а като гледам блузето, май и Майския брой ще си купя. Embarassed

# 14
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз пък съм луда фенка на Grazia.Имам им цялата колекция от чанти.
Сега си взех бялата, но и розовата е екстра.

Общи условия

Активация на акаунт