Боя за кичури,дайте идея .....

  • 5 614
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
..здравейте,
преди 2 месеца си направих кичури,аз съм с кестенява коса и попринцип на места си имам естествени кичури,но тези които направих бяха  една идейка по-светли(но не руси)
сега съм решила да си направя отново ,но изкам нещо малко по-златисто.
Харесвам бойте на LOREAL
Ако има предложения за нещо от което сте доволни ще се радвам да кажете Wink Simple Smile

Желая Усмихнат Ден на всички Ви   

# 1
  • Мнения: 27 524
Лореал продават комплект за кичури,но не знам дали се внася в България  Thinking Ползвах ги един път,добре са го измислили.На Шварцкопф също има такъв вариант.Разгледай в някои магазин и си харесай цвят.Аз не разбрах със сигурнсот съвет за фирма ли търсиш или за цвят?

# 2
  • Мнения: 249
За много светли кичури знам за сините прахчета на Блонд.

# 3
  • Мнения: 46 488
Моите са руси, правя ги с "Мис Солвекс" 2.50 лв.  Peace

# 4
  • Мнения: 238
благодаря ви,
за марка боя ме интересува най-вече

# 5
  • Мнения: 249
Трябва да ти отговори Desika/Варна/. Тя е сменила толкова много цветове по косата си, че със сигурност ще те насочи към правилната. Peace

# 6
  • Мнения: 27 524
Трябва да ти отговори Desika/Варна/. Тя е сменила толкова много цветове по косата си, че със сигурност ще те насочи към правилната. Peace

 Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
За много светли кичури знам за сините прахчета на Блонд.
Много яко скапват косата тия прахчета ConfusedПробвай с Лореал,русата им гама е по -златиста,не седи пепелно,а моя съвет е ако имаш възможност отиди на фризьор,поне ще си сигурна,че ще стане каквото искаш,защото като се правиш сама,все има опасност да не стане това което искаш  bouquet

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз малко Офф, но и при фризьора не е сигурно. Една направо ми осакати косата Декември месец- нито цвета, нито прическата се получи...
При фризьор вече само ако е изпитан от познати, но и това не е гаранция де...

# 9
  • Мнения: 238
Благодаря за отговорите Ви досега.Наистина не е сигурно и на фризьор.
Една позната даде 65 лева и само си съсипа хубавата коса.
И след прочетеното си запазих решението за ЛОРЕАЛ,тези дни сигурно ще направя кичурите и ще се похваля (надявам се Simple Smile )

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря за отговорите Ви досега.Наистина не е сигурно и на фризьор.
Една позната даде 65 лева и само си съсипа хубавата коса.
И след прочетеното си запазих решението за ЛОРЕАЛ,тези дни сигурно ще направя кичурите и ще се похваля (надявам се Simple Smile )

Да, аз тогава й платих 46 лв. на онази, само като се сетя и ми прилошава.

И после снимка да ни пуснеш да се похвалиш.

# 11
  • Мнения: 46 488
Аз не мога да си позволя такава сума за фризьор, затова мъжът ми ги прави, вече се е специализирам с фолиото  Peace

# 12
  • Мнения: 2 936
да за Лореал Peaceнай-добре с него,но все пак знай че много бързо пада от косата.аз съм ползвала Кастинг

# 13
  • Мнения: 27 524
На Лореал най-хубавите и щадящи за косата са Екселанс (как го написах,ама не ми се превключва кредора  Embarassed) .Аз техните ползвам,но русото не пада.Може би по-тъмните и червеникавите падат по-бързо,не знам.
Кастинг е безамонячна и за русо не става.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз малко Офф, но и при фризьора не е сигурно. Една направо ми осакати косата Декември месец- нито цвета, нито прическата се получи...
При фризьор вече само ако е изпитан от познати, но и това не е гаранция де...
Да ,бе тое ясно,че зависи от фризьора,какви некадърни фризьорки има,не е истина #CrazyАз съм много доволна от моята,взима ми по 45 лв което си мисля,че е евтино,прави ме супер,много е в час ,ходи постоянно на някакви семинари в чужбина,наясно е с мода,тенденции и т.н.Използва само качествена боя и козметика,за какво да се боядисвам сама,а и още повече сега ми прави някакви секторни кичури,не като стандартните,абсурд да си ги направя сама.Единствения недостатък на мацката е че е много заета и трябва пет дни по-рано да си записвам час ConfusedЕдин път много се ядосах,нямаше свободни часове,а аз бях превъртяла ,да ми се подстрижат връхчетата и си записах час  в един лачен салон,не помня как се казваше,но вътре супер лукс,хиляда процедури правят,но фризьорката горката-ПЪЛЕН УЖАС #2gunfireПърво и казвам да ми вземе милиметри от връхчетата,като ми запази формата-тая идиотка ме подстригала на триъгълник отзад ShockedТака ходех преди 10 години,кой подстригва сега така???Мислех да ме суши,ми тя имаше една пяна на кръст и един гел,не си слагам такива неща на косата,просто не са за моя тип коса,а аз имам по-вече четки и гребени,да не говорим за козметиката за коса отколкото въпросната фризьорка в лачен салон,отказах да ме суши,а в нас колко я псувах като видях триъгълника,представа си нямате,егати селянката #2gunfireИзвинявай те за дългия пост,но като се сета за тая некъдърна фризьорка, и колко такива има,полудявам и разбирам момичетата които сами се боядисват.Трудно е да попаднеш на фризьор които  те глези и те разбира без думи и се грижи  косата ти да е здрава и красива,а не само да ти вземе парите Crazy

Общи условия

Активация на акаунт