Рожден ден в детските стаи на София Ленд

  • 754
  • 12
  •   1
Отговори
Търся мнения по темата... Доволни ли сте от обслужването  и вниманието, което се обръща на малки и големи?

Предварително Ви благодаря :о)

# 1
  • Мнения: 175
Здравей!Ние бяхме на детски рожден ден в зала на втория етаж в София Ленд.Децата се забавляваха добре,но за родителите е доста неуютно.Те седят на пейките пред залата и няма кой да ги обслужи.Много по-добра е организацията в Мак Доналдъс например.

# 2
  • Мнения: 3 886
ОПРЕДЕЛЕНО НЕ в софия ленд не съм доволна за рожден ден.само в ГУДИС с/у света неделя

# 3
  • Мнения: 7 474
За децата е добре, но за родителите нямат никаква организация! Peace Peace

# 4
  • Мнения: 2 575
Интересно - аз пък съм ИЗКЛЮЧИТЕЛНО доволна от МАЛКАТА ДЕСТКА СТАЯ на София Ленд - момичетата са Страхотни и се грижат чудесно за малчуганите. Ние правихме 2-рия РД на Ясен там с ясното съзнание, че ще прекарам  най-вероятно целия празник вътре с децата, защото той беше много глезен и привързан към мен и никъде не искаше да остава за повече от 5 мин без мен, НО - точно в тази МАЛКАТА ( май Приключения с Нестле се казва) той изкара чудесен празник и в рамките на 2 часа не спря да танцува и пляска и играе. Нищо подобно не беше правил до момента сам.Просто момичетата са Номер 1 . От тогава цяла зима ходихме когато е лошо времето там и всеки път като влезем той умира от радост и не иска да си тръгва.
Дотук беше хубавото Naughty
А иначе за родителите наистина е адски неуютно и през зимата даже доста хладно , но нали все пак РД е празник за ДЕЦАТА smile3510
Освен това има и условие да се поръчва торта от тях - т.е от фирма, с която имат договор и аз бях ужасно отвратена от тортата на Росита, която се предполагаше да е с млечен крем, а беше с отвратитела сладкарска сметана  - от тази приличаща на пяна = пълен отврат #2gunfire
но пък аз не уцелих какво да поръчам - тортите на другите 2 фирми са опредлено по-добри Wink

# 5
  • Мнения: 3 153
Ние правихме фирмено детско парти в стаята на Нестле и съм стращно доволна от всичко! Момичетата наистина са много сладки и се занимават с децата.

# 6
  • Мнения: 306
Миналата година партито беше в Бейби ленд - залата за по-големи деца в София ленд. Децата много се забавляваха и играха, но тъй като залата не е затворена имаше и много външни.
За родителите се бях погрижила аз - предварително запазена маса и поръчани плата за похапване. Само напитките - в момента. Може би това е начинът да получиш добро обслужване. Thinking
Доволна съм, но тази година ще сменим мястото.

# 7
# 8
  • Мнения: 22 727
Търся мнения по темата... Доволни ли сте от обслужването  и вниманието, което се обръща на малки и големи?

Предварително Ви благодаря :о)
Ние правихме 2 рождени дни там/била съм на още 3/От каките съм много доволна/ние си ходим често там,когато е лошо времето/.родителите си запазват масата отвън,която се обслужва от пияно-бара.Тези там са ужас,неучтиви,немърливи,мудни.Последният път бяха забравили да ми подредят масата и гостите ми стояха 15мин прави,докато ги настанят. #Cussing outПосле платихме 212лв сметка,за 2 големи пици/към 20лв едната/,2 плата с колбаси/около 25лв едното/Тоест 112 лв са били кафета и безалкохолни!!!!?????Лошото е,че няма как да разбереш колко кафета и коли са ти надписали.Заедно с тортата,децата и 20бр.сладки,които поръчах от детската стая/нестле/,рожденият ден ми излезе към 300лв,което ми се вижда множко.Едни приятели правиха там  рождениа ден на детето си,бяхме само на кафета и коли и платиха 300лв сметка само на пияно бара,без децата и тортата.Мисля,че по-евтино и също така весело можеш да го направиш и на други места

# 9
  • София
  • Мнения: 301
Много съм доволна. Правили сме един рожден ден в голямата зала на втория етаж. Децата се забавляват страхотно. Тортата беше много хубава и пресна. Родителите бяхме пред залата на една маса, поръчахме напитки и ядки. А аз просто си почивах и разговарях - ето това е страхотно

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В неделя ходихме там на рожден ден,много хубаво беше.Всияко беше добре организирано-иза децата,и за родителите.Не е вярно,че няма обслужване за вторите,всичко зависи от това,което е поръчано.

# 11
  • Мнения: 2 575
Всияко беше добре организирано-иза децата,и за родителите.Не е вярно,че няма обслужване за вторите,всичко зависи от това,което е поръчано.

ХА-ха-ха - от какво зависи???? Аз бях поръчала и уговорила масата предварително - Салати, Плата с мезета, Хапки сандвичи, Пилешки хапки и не помня още какво ли не, но.....онези там успяха да изкарат извън нерви и мен и таткото - през цялото време чакахме за нещо - я за напитки, я за салати, я за хапки , я за сол, я за чаши...........просто нямат равни на себе си по непрофесионализъм  Shocked #2gunfire, но ГОВОРЯ САМО ЗА ПИАНО-БАРа

за Детската стая съм си казала изключително високото мнение  bouquet

# 12
  • Мнения: 22 727
Всияко беше добре организирано-иза децата,и за родителите.Не е вярно,че няма обслужване за вторите,всичко зависи от това,което е поръчано.

ХА-ха-ха - от какво зависи???? Аз бях поръчала и уговорила масата предварително - Салати, Плата с мезета, Хапки сандвичи, Пилешки хапки и не помня още какво ли не, но.....онези там успяха да изкарат извън нерви и мен и таткото - през цялото време чакахме за нещо - я за напитки, я за салати, я за хапки , я за сол, я за чаши...........просто нямат равни на себе си по непрофесионализъм  Shocked #2gunfire, но ГОВОРЯ САМО ЗА ПИАНО-БАРа

за Детската стая съм си казала изключително високото мнение  bouquet
PeaceЗначи правилно съм се ориентирала,не е плод на моята капризн природа. Laughing.Тези от пияно-бара не знам как ги държат на работа.Първият път ми бяха забравили половината предварително поръчано меню,което казаха ставало за 20мин,но така и не донесоха нищо.Добре,че бях поръчала сладки от детската стая,да не сме на празна маса.Излъгах се 2 пъти да правя рожден ден там,само заради детския кът и какичките.

Общи условия

Активация на акаунт