"Малкият Никола"

  • 4 564
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 13 200
За всички фенове на книгата
http://nicolas.oran-gutan.com/nicolas.php?blogid=5

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 11:09 от Vache

# 1
# 2
  • Мнения: 1 881
Невероятна книга, мерси! Heart Eyes

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
"Малкият Никола" е една от най-готините детски книги, много ми е любима!  newsm51

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Това е една от любимите ми детски книжки.Имам я в 2 екземпляра  Hug, но ти благодаря   bouquet

# 5
  • Мнения: 5 228
Млкият Никола ми е една от най-любимите кнжки! Мерси!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 671
Браво на тебе, благодаря!

# 7
  • Мнения: 1 547
 newsm78

Пух, че съм непросветена..коя е таз книжчица?

# 8
Ей, благодаря ти. newsm10 Това е една от любимите ми книжки (заедно с "Маншон, Полуобувка и Мъхестата брада") Все още си я пазя и когато ми е гадно, си я препрочитам

# 9
  • Мнения: 2 332
newsm78

Пух, че съм непросветена..коя е таз книжчица?
И аз така, но сега, благодарение на Ваче започнах да се просвещавам Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 219
Ей, страхотно.  Много благодаря.  Все си мислех че само аз съм чела и съм се забавлява с тази книга. Я виж колко фенове имала Simple Smile)))
 Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 13 200
newsm78

Пух, че съм непросветена..коя е таз книжчица?
И аз така, но сега, благодарение на Ваче започнах да се просвещавам Simple Smile.

Чети, чети.. това е книга и за възрастни, макар да съм я прочела като дете... И сега се смея на разказите  Joy И те кара да се поставиш на мястото на децата и да видиш нещата през техните очи  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 27 524
Ваче,аз не съм я чела и с радост ще поправя този пропуск   bouquet

# 13
  • Мнения: 515
Много много много благодаря.  bouquet
За една нова година майка ми подари на всичките ни братовчеди по един екземпляр от нея. А за нас (мен и сестра ми) - не беше купила. Така че винаги, когато отивахме на гости у някой братовчед, сядах да я чета усамотена в някой ъгъл.

Аз пък ей тази "Маншон, Полуобувка и Мъхестата брада" нямам спомен да съм я чела.

# 14
  • Мнения: 2 332
Аз пък ей тази "Маншон, Полуобувка и Мъхестата брада" нямам спомен да съм я чела.
Аз пък съм я чела - харесваше ми Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт