Буди се с плач?

  • 857
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
От няколко дена малката се буди нощем с плач и то по 4-5 пъти поне! CryНезнам какво може да е?Зъби май не са-поне не личи засега.Първата нощ си помислих,че е превъзбудена,ама то продължава вече 5 дена така...Има ли място за притеснение?

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
И при моите се случва.
Може да сънува някакакви неща.
Аз гушках и успокоявах...и си премина този период.

# 2
  • Мнения: 3 089
aaa, зъби са, зъби са. и петра се буди така с рев. откакто си имаме един зъб и ние сме така - вече месец. но, хубавото е, че е на цикли. 4-5 нощи се буди по 1000 пъти с рев, после 5-6 нощи спи нормално, после пак се зацикля. тъй ще е. въоръжи се с търпение и здрави нерви.

# 3
  • Мнения: 3 360
Ох,Реза и аз така правя,но вече като таласъм ходя....кога ще отмине тоя ад Cry Rolling Eyes Shocked

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
кога ще отмине тоя ад Cry Rolling Eyes Shocked

Индивидуално си е...
При Елина продължи доста време...да не кажа, че още го има, но замаскирано.
Сега когато се събуди не плаче, ами направо си пристига при нас в леглото без да я усетим дори.

При Диана мина доста бързо...за около месец.

# 5
  • Мнения: 3 360
Реза,Майчето-благодаря!  bouquet
Поне ме успокоихте,че не съм само аз така....

# 6
  • Мнения: 2 407
Мисля, че са зъбки. Не се притеснявай, като избият ще мине.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И ние имахме такъв период преди около месец. Със сигурност не бяха зъби, защото още нямаме такива. Вдигах я, гушках я,спокойно и говорех и лекичко я полюлявах. Или е бил някакъв кошмар или понякога се случваше като я вдигна да се уригне.

# 8
  • Мнения: 695
при нас това обикновенно се получава когато ни никнат зъбите или когато й е запушено нослето.Но мойе и просто да се е стреснала нещо или просто да е превъзбудена

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 709
До едната годинка на Йоана с мъжО бързахме да си легнем рано-рано, защото не се знаеше каква нощ ни чака. Една с една нощите ни не си приличаха. По едно време даже се редувахме, когато се събуди малката и трабва де се гушка, приспива наново и т.н., едната вечер ставаше мъжа ми, а на другата - аз. Радвам се, че като стана на годинка се нормализираха нещата и вече не се редуваме, защото и до сега се събужда от време на време, но се хващаме за ръчичика (кошарата й е до спалнята ни от моята страна) и продължаваме да спим.
При всяко дете е различно. Но на вашата възраст е напълно нормално да е зъбки. Лошотиите докато си покажат върховете и пробият венчетата голям зор виждат малките (поне при малката беше така, виж с баткото нямаше такива проблеми при никненето)

# 10
  • Мнения: 3 360
Лиляна,Дани вече има две зъбчета,затова мисля,че не е от зъбки!И аз така правя-гушкам и я и я люлея,но това е по 20-ина минути 4-5 та и 6 пъти през нощта!Докато понеча да я сложа в леглото и  ....пак Cry

.....п.п.Честит малък рожден ден на детенце  

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 09:59 от tutti

# 11
  • Мнения: 3 356
tutti ,ние сме почти от 5м така.Има и по-спокойни(ако може да се каже така )нощи,но понякога се буди с рев на 10 мин.Малък ад е.От две седмици освен рев,се мята из цялото легло като риба на сухо.Доста е активен по принцип,но и зъбите го мъчат зверски.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
При нас в повечето случай е от сън-явно кошмари,но се е случвало и като я вдигна да се уригне силно-нещо в стомахчето я е мъчило.

# 13
  • Мнения: 8 769
кога ще отмине тоя ад Cry Rolling Eyes Shocked
Споко и търпение! Аз от три години съм като зомби! И скоро няма да свърши (при мен поне). Crazy Crazy Crazy

# 14
  • Мнения: 2 255
Ох,Реза и аз така правя,но вече като таласъм ходя....кога ще отмине тоя ад Cry Rolling Eyes Shocked

Ами и аз незнам КОГА -  Калоян има вече всички (за възрастта) 16 зъба и пак всяка нощ се буди с рев, с писък, а понякога хлипайки  #Crazy и няма край  Rolling Eyes сънува ли - какво ли - незнам  newsm78 но надали скоро ще свърши  Joy

Общи условия

Активация на акаунт