Столче за кола

  • 661
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Знам, че темата ми не е за тук, малко ми е спешно питането ама ако е за местене - местете. Simple Smile

Искам т.е. трябва да купя за Сиси ей такова/или подобно / столче за кола.


Кола нямам  Simple Smile и идея нямам дали и къде да отида и да купя. Питането ми е за Варна, ама ако няма тук мога да помоля една дружка да ми го купи от София. Виждали ли сте някъде скоро, какви са им цените ... въобще ако някой нещо каже по въпроса, ще съм му много благодарна.  bouquet

# 1
  • Мнения: 26
Видях в Пакостник- www.pakostnik.com
Аз също съм се замисляла дали да не купя за дъщеря ми, защото стандартното столче за колата вече и е малко, но не знам доколко са удобни и безопасни.
Ще следя темата. Успех!

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Поръчай си го от Данет вместо да ходиш и да обикаляш. Ето тук разгледай най-долните три. То е леко и доставката няма да е скъпа.

# 3
  • Мнения: 694
В Малечко има такива седалки. А и да ти кажа в повечето по-големи магазини даже и да го нямат може да си поръчаш.

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
В Малечко са доста по-скъпи от Данет и Family-bg. Не знам за Варна, но ние купихме от Комсед модела, който е предпоследен от линка на Данет от Янтра за 29лв.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Момичета, мерси за отговорите. Снощи ги гледах в Данет, нямам нищо против да го купя от там, само дето не мога да преценя колко са големи и дали са удобни. В смисъл - дали са твърди? Ели, вашето как е, май само вие имате такова, как се захваща за седалката?

# 6
  • Мнения: 984
аз купих такова столче от ШТЪРКЕЛ за 13лв. представлява стиропор и отгоре е калъфчето не много меко целта му е да повдигне детето за да може да се поставя колана по - скъпите модели около 30лв е материал нещо подобно на таблото на колата за сега го използваме, което много ме учудва, но нали бебто е в столче

# 7
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Пак мерси, утре след работа ще ходя да търся по нашите детски маркети. Показах моделите на моя мъж обаче той въобще не ги хареса и каза да търся такова , мъжка му работа, иска и да го види лично преди да го купим. Tired

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Flash*, твърдо е и само се поставя върху седалката за повдигане на детето. Нашия батко е много доволен и вече може да използва колана на колата спокойно. Нашия татко по същата причина не искаше да купуваме от онлайн-магазин. Както си решите Peace

# 9
  • България-София
  • Мнения: 573
Купих такова на СОМО за 28 лв от Пиротска /София/. Едно малко детско магазинче за дет.стоки в началото на пешеходната зона от страната на Ботев. То се води за деца над 15 кг. Важно е да има и ограничител, който сваля колана на колата да е на рамото на детето.В никакъв случай колана да не се оказва през врата или бузите. Затова е важно за каква възраст на детето се купува.

Общи условия

Активация на акаунт