Някой пробвал ли е продуктите на BAKOMA?

  • 1 108
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 146
Днес на рафтовете в ХИТ, ми направи впечетление, че присъства почти цялата продуктова гама на полската марка BAKOMA . Взех някакви млека с ориз с ябълково пюре и вишнево пюре. Интересно ми е дали някой вече ги е пробвал и дали се харесват на децата. Защото много ме озадачи, че се съхранява в хладилник, пък се яде топло.

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не съм срещала тази марка до сега, но ще се поинтерисувам. Това във високите бутилки дали е сок  Thinking

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Сега заредих сайта на руски и разбрах, че е плодов йогурт /течен/

# 3
  • София
  • Мнения: 6 146
Всичките май са на млечна основа. Аз нямах и време да ги разгледам подробно в магазина, че нали е студено около хладилниците и да не простудя малката. Та  бутилките не съм ги видяла дори дали ги има. Видях това в плоската кутийка BAKUS - то било сладко сирене, но имаше разни добавки. А по състав харесах това PUSIO, което било мляко с ориз и пладово пюре - аз взех ябълка и череша. Ще го пробва утре сигурно, но не знам дали оценката ще е обективна, че пак я мъчат зъби.
А  сайта, аз го сричах известно време на полски, преди да забележа, че има версия на английски и руски, затова така съм го пуснала Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 187
Да ! Продуктите им са страхотни. С кеф ги хапваме, най- вече Рая.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да ! Продуктите им са страхотни. С кеф ги хапваме, най- вече Рая.

А имат ли консерванти или са натурални 100%

# 6
  • Мнения: 527
Изглеждат вкусно тези продукти, doniboni ако ги срещнеш някъде в Пловдив свиркай.

# 7
  • Мнения: 161
Да, малкия мног ги харесва - най-вече плодовите млека

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Изглеждат вкусно тези продукти, doniboni ако ги срещнеш някъде в Пловдив свиркай.


о.к  Grinning
и ти свиркай ако ги срешнеш някъде, че много ми се ще да взема от млекцата за пиене  Grinning

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да, малкия мног ги харесва - най-вече плодовите млека


Кръмсти на каква цена са млекцата ?

# 10
  • Мнения: 161
Да, малкия мног ги харесва - най-вече плодовите млека


Кръмсти на каква цена са млекцата ?

Някъде около 2-3 лв., незная точно, защото майка ми ги купува, че около нас в магазинчетат ги няма

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да, малкия мног ги харесва - най-вече плодовите млека


Кръмсти на каква цена са млекцата ?

Някъде около 2-3 лв., незная точно, защото майка ми ги купува, че около нас в магазинчетат ги няма


Много скъпи, бе  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 4 187
Да, малкия мног ги харесва - най-вече плодовите млека


Кръмсти на каква цена са млекцата ?


Млекцата, които купуваме ние са 0.60лв. Те са Десертен Йогурт двупластен с плод ( преписвам буквално от опаковката) 150гр. Не е упоменото съдържание на консерванти. Предполагам, че са на принципа на всички млечни десерти от този тип .

Имам впечатление и от други продукти , те бяха по - скоро, като крем пудинг, в по - голяма разфасофка и към 2лв. За съжаление в момента нямам в наличност и говоря на изуст  Wink.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 146
Млякото с ориз е 60 или 80 ст. не помня, а тези 3-те млекца аз ги вземам за 1.05

# 14
  • Мнения: 161
Да си кажа, не че е много по темата, ама.....
Занесох в кварталното магазинче опаковката по молба на продавачката - отговора беше , че не били бебешки и не ставали за деца. Вие чули ли сте нещо такова. Не съм спряла да му ги давам.Но ми стана интересно, как реши тая жена , че не стават?!

Общи условия

Активация на акаунт