Плодове от компот

  • 677
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
Може ли да дам плодове от компот вместо пресен или още е рано?Защото търсих круши, но никъде няма, а май сме се запекли. И може ли плода да е кайсия или праскова, но обелени?
Благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 3 537
Ми може,защо да не може,аз на вашата възраст започнах да му давам някъде.В детската кухня също правят такива киселчета с плодове от компот Peace

# 2
  • Мнения: 7 640
що да не може- детето е почти на годинка- т.е. почти на обща храна вероятно

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Може, стига да не са прекалено сладки  Grinning

# 4
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Може, може ние обожаваме мус от праскови - праскови от компот с грис  Blush

# 5
  • Мнения: 4 187
Започнах да давам компот на Рая едва преди месец, но това е по- скоро защото не съм се сетила. Понякога плодовете ги яде дза дисерт , понякога и ги пасирам със сока, като нектар. При всички случаи много и харесва.
Давай смело, само имай предвид съдържанието на захар, нашите специално са много сладки и разреждам с вода  Rolling Eyes.

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Ами, аз отдавна съм дала  Embarassed Купувам компоти, плодове в натурален сок, без добавена захар и такива киселчета забърквам  Crazy

# 7
  • Мнения: 5 500
Зависи какви са ти принципите, аз и до сега не съм дала плода, а сока започнах да го давам преди 3-4 месеца, защото ми иска сокчета купешки, които давам само на вън и то рядко. За справка Цецо е на 2 г и 8 м.
За мен принципа е, че плода трябва да е пресен задължително! Но ти си знаеш най-добре!

# 8
  • Мнения: 2 672
Всичко може  Wink за което питаш Simple Smile

# 9
  • Мнения: 46 437
... За мен принципа е, че плода трябва да е пресен задължително! Но ти си знаеш най-добре!

Точно така! За мен всичко друго е излишно  Peace не виждам какво е останало от този плод, който е врял и кипял (освен захарта в буркана  Sick)

# 10
  • Мнения: 1 446
... За мен принципа е, че плода трябва да е пресен задължително! Но ти си знаеш най-добре!

Точно така! За мен всичко друго е излишно  Peace не виждам какво е останало от този плод, който е врял и кипял (освен захарта в буркана  Sick)
Peace

# 11
  • Мнения: 137
Аз знам,че след 6мес може да се дават плодове от компот.А за запека моят е на 6мес. и му пасирах компот от круши - подейства(временно). Wink

# 12
  • Мнения: 1 489
Може.Нашата госпожица много обича праскови и кайсии,но нашата баба ги прави не много сладки.

# 13
  • Мнения: 987
и аз на вашата вьзраст давах компоти от кайсия и праскова ( даже необелени).

# 14
  • Мнения: 1 737
Може, нищо няма да му стане на детето. Също така и нищо ценно няма да изяде, в сварения плод няма грам витамин. Затова на купешките пюрета им добавят вит. Ц, за да има изобщо някакъв витамин в тях. Confused Аз за това не му давам от тях - все едно да му дам вода и захар, като хранителна стойност...

Общи условия

Активация на акаунт