От кой матрак сте доволни - 5 тема

  • 192 116
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 770
Дано да оздравеете по-бързо и вие!

Благодаря! bouquet И аз от сърце пожелавам същото!

Благодаря, и аз също от сърце. Просто ми се струва, че сте свестни хора и ми стана мъчно, че не сте добре, защото здравето е най-важно. Тичаме да градим нещо, да работим и да помагаме на другите и пренебрегвате здравето си, после като погледнем - от него не е останало много. А връщането му не е толкова лесно, колкото губенето. Обаче повечето хора късно го осъзнават. Simple Smile

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Да споделя, че новият ни Сирена Ултрафлекс на Нани ми идва малко твърд. Направих обаче компромис, тъй като ММ има болки в кръста. По ред причини, най-вече пътувания почти не сме спали на него, но след по-усърдно ползване ще споделя отново.

# 692
  • София
  • Мнения: 9 910
Някой да знае читава фирма за направа на спалня от масив?

Рамката има ли значение? Мисля да взема най-обикновената (144х200 с трегер).

# 693
  • Мнения: 11 318
Някой ползва ли този топ матрак на Дормео. Доволни ли сте? Усеща ли се долният матрак? http://www.dormeo.bg/top_matraci/silver-ion-contour-topper.html

Не съм използвала никога топ матрак и не мога да си представя как ще е Simple Smile

# 694
  • Мнения: 4 275
Моят матрак беше доста зле. Реших,че няма да взимам нов и купих топ матрак. Не знам дали не беше на Тед, взех го от Кауфланд. Ами какво да кажа, съжалявам, че не го взех по-рано. Леглото стана супер удобно и меко  Hug

# 695
  • Мнения: 4 770
Моят матрак беше доста зле. Реших,че няма да взимам нов и купих топ матрак. Не знам дали не беше на Тед, взех го от Кауфланд. Ами какво да кажа, съжалявам, че не го взех по-рано. Леглото стана супер удобно и меко  Hug

Здравей! От какъв материал е твоят топ матрак и може ли да дадеш линк с някаква информация? Благодаря.

# 696
  • Мнения: 11 318
Моят матрак в много твърд иначе е нов  Mr. Green и се надявам с един топ матрак да го омекотя Simple Smile

# 697
  • Мнения: 4 770
Моят матрак в много твърд иначе е нов  Mr. Green и се надявам с един топ матрак да го омекотя Simple Smile
Щом е много твърд и ако искаш да потъваш и да ти е комфортно, ще трябва да е към 10 см според мен. При мен 5см свърши работа, но матракът ми е мек и удобен поначало, а проблем беше, че ми убиваха самите пружини.

# 698
  • гр. Шумен
  • Мнения: 64
Момичета, някой ползвал ли е матрак на фирма Bellanotte? Какво ви е мнението за фирмата като цяло и материалите, от които са направени? Чета ви от доста време, но не видях мнения за тях. Надявам се да има запознати с тази марка.
Благодаря!

# 699
  • Мнения: 53
Момичета, някой ползвал ли е матрак на фирма Bellanotte? Какво ви е мнението за фирмата като цяло и материалите, от които са направени? Чета ви от доста време, но не видях мнения за тях. Надявам се да има запознати с тази марка.
Благодаря!

Аз. Имам канелен. Доволна съм като цяло, макар че след около година ползване някак си взе да ми се струва доста твърд.
За протокола не мирише въобще на канела. Simple Smile

# 700
  • гр. Шумен
  • Мнения: 64
Благодаря Ultrared! А български ли са тези матраци? На страницата им виждам адрес на фабрика в русенско.

# 701
  • Мнения: 53
PetyaVS Не знам дали са български, доста търсих къде се произвеждат когато купувах, но тази информация не беше налична.
Взех го защото спешно трябваше да купя матрак и бяха на някаква невероятна 50-60% промоция, че чак ми се видя странно.
За мен лично е странно, че телефона за контакт е в Пловдив, а производството е русенско село, през което съм минавала и нямам спомен да съм виждала фабрика.
Иначе матрака поне моя не е хлътвал или променял формата си. Едната страна е средно твърда, другата много твърда.
Нищо не е променяно по подматрачната рамка например, но аз го усещам все по-твърд, докато приятеля ми няма проблем със съня. Избирах между този и един на Нани, чийто модел не помня в момента, но беше една идея по мек. Отказах се заради прословутото запарване, а и защото беше с около 300 лв по скъп. Колкото ще ми излезе сега един топ матрак, който да омекоти малко ситуацията.
Между другото точно този модел Канела си запарва доста добре. Лятото е лек кошмар да се спи. Просто усещаш как се загрява под тебе.

# 702
  • Мнения: 343
Да си похваля новия матрак Hyllestad на Ikea, във вариант средно твърд. Много ми е удобен и не ми убива на кокалите (като предния  Laughing ). Бях се засилила да купувам матрак без пружини, но като ги пробвах в магазина си промених мнението.  Като седнеш и потъваш в него, даже ми се стори мек , но като си легнеш дава отлична опора.

# 703
  • Мнения: 1
Привет!
Моля за съвет - необходимо е да закупя матрак за дете/тийнейджър с тегло около 45 кг.
Важна особеност - детето е след операция на гръбнака (сколиоза).
Рехабилитатора е казал - да е твърд матрака!
Гледах доста модели и естествено се обърках.
По обясними причини няма как да отведа детето до шоу рум, за да пробва.
Моля посъветвайте ме какво е подходящо?
Предварително благодаря!


# 704
  • Мнения: 41
Привет!
Моля за съвет - необходимо е да закупя матрак за дете/тийнейджър с тегло около 45 кг.
Важна особеност - детето е след операция на гръбнака (сколиоза).
Рехабилитатора е казал - да е твърд матрака!
Гледах доста модели и естествено се обърках.
По обясними причини няма как да отведа детето до шоу рум, за да пробва.
Моля посъветвайте ме какво е подходящо?
Предварително благодаря!




Здравейте,

Желая ви бързо възстановяване.
Съветвам ви да отидете при производител и те да ви посъветват на място. И съответно задължително да ви произведат по поръчка. Не знам от къде сте - вероятно ще ви е най-лесно да намерите някой наблизо.
В София - Happy Dreams
Пловдив - Тед
Русе - Екон

Желая ви успех!

Общи условия

Активация на акаунт