Speshno triabva da spra karmeneto?

  • 519
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 275
 :cry:Speshno triabva da spra karmeneto po nalojashti pri4ini i tursq informacia za tova.
Molia vi pomognete.Mnogo mi e machno za bebko zashtoto e na 27 dni no...

# 1
  • Мнения: 7 474
Консултирай се с лекар Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
Мисля, че се пият някакви хапчета, но те се изписват от лекар.

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Това е темата, която ти трябва - Най-добрите начини и средства за спешно отбиване. Но бих те посъветвала да не се предоверяваш и да потърсиш и второ лекарско мнение по въпроса, тъй като кърменето е възможно в практически всички ситуации освен животозастрашаващи, Спин, хепатит С, рак и някои специфични изследвания, които налагат използване на радиоактивни изотопи. Лекарствата, несъвместими с кърменето, са много малко и в повечето случаи имат алтернатива. Маститът и лечението му не са изобщо причина за спиране на кърменето, нито антибиотичното лечение с обичайните лекарства - това само като информация го споменавам, тъй като отбиване се предписва с лека ръка за много състояния, които не го налагат изобщо.
Леко да минава и успех Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И аз в момента имам проблем с това. Аз спрях да кърмя беба преди около седмица. 14 дни ще пия сутрин и вечер по таблетка Бромокриптин. Попитах за Достинекс-казаха, че не е толкова ефикасно. Образували се депа-каквото и да означава това.
 Иначе се чувствам отвратително/минала е седмица/. Първият ден беше кошмарно-повръщах и добре, че прочетох във форума, че така е било и при други момичета. Сега задължително ям преди да изпия хапчето, защото ми става лошо. И ми е отвратително ако ме карат в кола. Иначе с гърдите нямам проблем. Не съм цедила, само нося постоянно стегнат сутиен...
  Дано при теб не е толкова гадно...Но като няма как... Wink
 П.С. И послушай Хедра...дано имаш основателна причина да спреш с кърменето...

# 5
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Извинявам се първо, че в темата на Linnа, но ми е любопитно все пак да питам Жана защо е трябвало да отбие спешно?!  Shocked
Жане, нали уж отбиваш, за да се лекуваш нещо и да правите опити за второ?! Това не търпи ли отлагане месец-два?!  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 737
Пфу, как ме е яд!!! Чак сега разбрах и за мащерката, добре, че Хедра пусна линка! Докато боледувах от пневмония пих комбинация от билки, една от които салвия, без да знам че спира кърмата и се цедя катпо невидяла и не ще да се увеличи, като разбрах, спрях салвията веднага. Сега пък се бях разкашляла и мащерка - по 3-4 пъти дневно, да видите как намалява кърма... ooooh! smile3555 Сега ще пия пак Рицинус да оправям мазалото! Crazy Sad

За който ще си спира кърмата да знае - салвията и мащерката наистина действат мнооого силно!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Извинявам се първо, че в темата на Linnа, но ми е любопитно все пак да питам Жана защо е трябвало да отбие спешно?!  Shocked
Жане, нали уж отбиваш, за да се лекуваш нещо и да правите опити за второ?! Това не търпи ли отлагане месец-два?!  newsm78
Абе търпи по принцип....ама аз нали ставам на 38 и от тази гледна точка не търпи много Laughing. А и ако стане както първия път/4 години доктори и лечение/. А се разбрахме с доктора след като родих, че чакаме една година от секциото и започваме опитите пак. Ако бях на 28 изобщо не ме интересуваха аденоми и т.н....Щях да си кърмя докато издържим,ама ме притеснява възрастта...Знам какво ще кажете ама много искаме поне още едно бебе, а ако питаш таткото и детска градина може... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт