Олимпийски надежди Равда

  • 11 654
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
По молба на приятелка издирвам сайта на Олимпийски надежди Равда.
Миналата година някой беше пуснал линк към сайта но не мога да го намеря.
Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 27 524
Не мога да ти помогна,но се интересувам от Равда и ще следя с интерес?
Това булгала ли са или?

# 2
  • Мнения: 376
Доколкото знам по скоро е станция , миналата година ходиха приятелите заради който питам и останаха много доволни но са загубили кординатите. Има голям двор и ставало за малки деца. Преди някой беше пускал сайт и изглеждаше доста прилично но нищо не мога да намеря. И аз бих погледнала за какво става въпрос , защото се очертава да ходим компания с пет , шест деца та да не му мислим много къде ще се играе.
Надявам се да се включи някои с инфо.

# 3
  • Мнения: 6 390
 Ваканционен комплекс "Олимпийски надежди"
http://www.olnad.com/

 За контакти
офис:
София
тел.: 02 | 8292800

Равда
тел.: 0554 | 66283
тел.: 0554 | 66284

Детелина Любенова
gsm: + 359 | 888 | 663 799

Стефан Балуков
gsm: + 359 | 888 | 579 787

e - mail: info@olnad.com

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
http://www.olnad.com/ ето това зная аз
ходила съм 3-4 пъти като студентка и ако сега пак има студенти, определено не става за семейства с малки деца. Там купонът тече по 24 часа и е шумно и денем и нощем  Laughing, еееех спомениии.
п.с. малка част от къщичките имат собстевна баня и тоалетна, мисля че само двуетажните, а иначе е 1 санит. възел на 2-3 стаи.

# 5
  • София
  • Мнения: 160
Ходила съм там в хотелската част /на гости на едни приятели/- за мен беше ужасно гадно и мръсно. В къщичките не съм влизала и не знам. Плажа им обаче ми е любим /не е много чист, ама водата е супер/, а над плажа има хубава кръчмичка.
Ако имате възможност спете другаде, а ходете там на плаж само. До тази станция има и други /не лоши/, но нямам координати. Sad

# 6
  • Мнения: 1 232
Момичета миналата година имаше проблем с водата в Равда,нямало я с дни Whistling

# 7
  • Мнения: 376
Благодаря на всички , точно това търсех.

Общи условия

Активация на акаунт