за овлажнителя за въздух

  • 616
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
купила съм овлажнителя за въздух на Чико и определено мисля ,че бебчето диша по леко ,но стаята -доста голяма (около 50 квадрата)става буквално като парная баня и прозорците се изпотяват newsm78-кажете моля вие ползвате ли овлажнител и притеснявали ви тази влажност?не е ли вредно за бебче да е в толкова влажна стая newsm78
мерси предварително newsm78

# 1
  • Мнения: 7 474
Моята стои в килера по гореспоменатите причини. Мухлясаха ми прозорците и детето винаги е мокро. Peace

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 11:37 от Leo

# 2
  • Мнения: 27 524
Аз слагам на парното съд с вода.Не знам дали е достатъчно обаче.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз ползвах на Чико и съм много доволна.Понякога имах чувството, че от влагата ще ми порасне папрат по главата, но цаката е да го изключваш по-често.

# 4
И аз ползвам Чико и съм доволна. Наистина номера е да го изключваш от време на време. Бебка през зимата спеше много неспокойно през нощта преди да купим овлажнителя - откакто го  имаме нямаме проблеми със съня, то аз и сега го пускам от време на време през нощта.

# 5
  • Мнения: 1 193
Аз използвам аератор за пречистване и овлажняване на въздуха на Rainbow, много съм доволна и смятам да го използвам и в стаята на бебчо ,а доколкото знам не е препоръчително да се живее при висока влажност newsm78

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мен би ме притеснила такава влажност.
В момента навън е достатъчно влажно и ако проветряваш стаята по-често, а парното е спряно - няма нужда от допълнително овлажняване.

# 7
  • Мнения: 3 336
И аз се бях навила да купуваме такъв и добре че не го купихме. Решихме да изчакаме да видим дали ще ни е необходим и мисля, че сме си екстра без овлажнител,хем 3-ма души дишаме в стаята - аз и 2 бебета Laughing. Аз също съм сложила вода в едни съдове по самите радиатори и смятам, че  това е напълно достатъчно.  bouquet

# 8
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ние имаме овлажнител със студен въzдух....пусках го zа 2 часа в стаята на бебо, преди да zаспи вечер и после го иzключвах.....преz деня не съм го пускала, отварях проzореца....

# 9
  • Мнения: 394
Проветрявай по-често и няма да имаш нужда от овлажнител.От вън ще влиза достатъчно въздух,а и за бебето е по-добре да диша уж "пресният" от вън.

Общи условия

Активация на акаунт