х-л Грийн парк

  • 5 094
  • 42
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Мацки,някой ходил ли е в този хотел Грийн парк?Намира се в между Китен и Приморско и има много примамлива оферта за лятото.

# 1
  • София
  • Мнения: 115
Ние ходихме миналата година - септември месец и останахме много доволни. Обслужването беше на ниво, храната беше добра и разнообразна, стаите - достатъчно големи. Ако нещо конкретно те интересува, питай.

# 2
  • Мнения: 215
и аз се заинтересувах от този комплекс.
Плаща ли се за дете на 4-5 години.
Далече ли е плажът
Влиза ли алкохол в офертата
Наблизо има ли заведения, които да огласяват нощем комплекса с музика?

# 3
  • Мнения: 416
Не е ли малко далечко от плажа този хотел?Това си е половин километър все пак.Не знам дали малко дете няма да се уморява да ходи до плажа всеки ден...Ние бяхме там миналото лято без малкия обаче.Честно да си кажа на снимка изглежда по-добре отколкото в действителност.За това лято ще търсим нещо по-добро.Аз лично не го препоръчвам.

# 4
  • София
  • Мнения: 115
и аз се заинтересувах от този комплекс.
Плаща ли се за дете на 4-5 години.
Далече ли е плажът
Влиза ли алкохол в офертата
Наблизо има ли заведения, които да огласяват нощем комплекса с музика?

Мисля, че не се плаща за дете на тази възраст, но не съм сигурна (бяхме с тримесечния ни син и не сме се интересували за по-големи дечица как стои въпроса).
Плажът наистина е далече (на около половин км), но пък имаш безплатни напитки Wink в заведението там (ако сте на all inclusive).
All inclusive-имате закуска,обяд,вечеря под формата на бюфет от 7.30 до 21.30 ч.
Можете да пиете алкохолни и безалкохолни напитки българско производство на корем от 10.00 до 23.00 ч.
От 16.00 до 18.00 ч.- кафе,сладкиши и сладолед на пулбара.
Билярд и тенис на маса също са безплатни.
Ние бяхме резервирали хотела на някакви промоционални цени - 22 лв на човек и останахме изключително доволни от това, което получихме.
Няма заведения наоколо, хотелът е изолиран и е тихичко (само бара на хотела работи до 23 часа, но не ни е било шумно).

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Сегашната оферта е по около 50лв на ден.Кога сте го запазили за да е по 22лв?

# 6
  • София
  • Мнения: 115
Тази цена беше за средата на септември месец, миналата година. Резервацията я направихме най-много две седмици преди датата на тръгване. Ето от тук намерихме офертата и запазихме места: http://www.visit.bg/

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз тук я намерих офертата и незнам дали си заслужава 50лв на ден,иначе на хартия дет се вика ми харесва

# 8
  • Мнения: 1 680
Аз лично не го препоръчвам.

Защо?

# 9
  • Мнения: 215
До плажа стига ли с кола newsm78
Базата на хотела нова ли е или е обновена?
Храната как е. Ако не ни харесва има ли наблизо ресторанти, където да се храним.

офератта, която аз видях е 230-280 евро ол-инклузив за една седмица през август. 50лв за ол-инклузив ли е или само нощувката?

# 10
  • Мнения: 1 680
Това ли е хотелът, Onaiprekrasna ?

http://www.hotelgreenpark-bg.com/index_bg.html

zorii казва, че не бил този, а аз вече резервирах.

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 18:12 от Samsara

# 11
  • София
  • Мнения: 115
Samsara, точно това е хотела, за който говорех. Дано да ви хареса и на вас. А сега колко струва нощувката?

# 12
  • Мнения: 1 680
110лв е двойната стая след 16 август.
А чист ли е, поддържан ли е хотелът, чистят ли стаите редовно?

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 23:18 от Samsara

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
110лв е двойната стая след 16 август.
А чист ли е, поддържан ли е хотела, чистят ли сатите редовно?
И ние май тогава ще ходиме.Ти за кога резервира?Може да се зесечеме

# 14
  • Мнения: 1 680
от 20 до 29

Общи условия

Активация на акаунт