Ексфолиант за тяло

  • 2 943
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 313
Какъв ексфолиант за тяло използвате и доволни ли сте от него?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
В момента съм с ексфолианта за изравняване на изкуствен тен на Ейвън.
Най-ми харесваше да си ексфолирам кожичката с кафе, ставаше копринена, но след месец търкане, взех че получих алергия, да не ви говоря що лекарства и мазила последваха  ooooh!
Иначе най обикнвенни трици+зехтин, ще ти свършат работа  Wink

# 2
  • Мнения: 590
В момента използвам на Ейвън с кафява захар и шеа - много ми харесва.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
В момента използвам на Ейвън с кафява захар и шеа - много ми харесва.
O... този е невероятен.. а как миришеееее  Crazy

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
В момента съм с Ексфолиант за тяло с екстракт от нар на Avon и съм много доволна.
Този с кафяфата захар е невероятен също и мирише ..... мммммммм

# 5
  • София
  • Мнения: 9 394
Утайката на кафе+ перлен душ гел.
Да, много съм доволна и не го заменям за сега за нищо друго. Peace

# 6
  • Мнения: 123
аз сега използвам на Ейвън-ексфоланта с кафява захар и шея, наистина е много хубав Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 1 544
Утайката на кафе+ перлен душ гел.
Да, много съм доволна и не го заменям за сега за нищо друго. Peace

 newsm10

# 8
  • Мнения: 123
ще ми кажете ли как я използвате тая утаика от кафе, че бях чела от вас че е много добра, но не помня как се използваше точно Simple Smile

# 9
  • в баира
  • Мнения: 861
И аз се интересувам как да използвам утайката на кафето. Поне от нея имам в изобилие всеки ден  Joy

# 10
  • Мнения: 27 524
В момента съм с един на Avon Skin so Soft,розов.Доволна съм

# 11
  • Мнения: 4 473
Утайката се втрива на влажна кожа на местата, където е целулитът със силни масажни движения - колкото повече, толкова повече. Е, банята става на приказка Crazy, ама целта оправдава средствата Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Утайката се втрива на влажна кожа на местата, където е целулитът със силни масажни движения - колкото повече, толкова повече. Е, банята става на приказка Crazy, ама целта оправдава средствата Wink
А не се ли запушва каналът от кафето?

# 13
  • Мнения: 123
ама само със утайката ли се търка, имам предвид не трябва ли да се смеси с нещо, защото така имам чувството че ще си протъркам кожата. а и на гъбичка ли я слагате утаиката или с ръка масажирате?

# 14
  • Мнения: 4 473
Не, не се запушва каналът - кафето е все пак на пепел (леле как се изразих Crazy).
Аз търкам с ръка и само утайка - не смесвам с нищо. След нея ползвам душ гел, след баня - лосион. Кожата леко се зачервява, но след излизане от банята вече няма и следа от червенина, а кожата е като на бебешко дупенце Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт