Водите ли си дневник за бременността?

  • 5 608
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 992
Интерсно ми е водите ли си записки как ви протича бременността?
Аз лично си водя.smile3523
В книгата която чета има място за записки и редовно си записвам разни неща - какво чувствам в момента, какво ме боли, кога бебето е ритнало за първи път, как са минали прегледите и т.н.

Ще ми е интересно да споделите мнения.

# 1
  • Мнения: 607
Аз не съм си водила.

# 2
  • Мнения: 7 186
Не съм си водила.

# 3
  • Мнения: 2 550
Не водя нищо.

# 4
  • Мнения: 1 006
Не съм се сетила да си водя.Иначе не е лоша идеята.

# 5
  • Мнения: 4 362
Не съм,ама дори и да бях почнала щеше бързо да ми омръзне или да забравя да пиша  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 601
 Не точно дневник,но съм си нахвърлила някои интересни събития и датите им.
 Сигурна съм ,че като ги чета след време ще са ми интересни Heart Eyes

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Не съм,ама дори и да бях почнала щеше бързо да ми омръзне или да забравя да пиша  Rolling Eyes

И аз така.. като почна нещо и после или ми омръзва.. и няма смисъл просто  Blush

# 8
  • Мнения: 619
Аэ си водих с дъщеря ми ,
и после с Наско ми беше много интерсно да си чета и сравнявам.

# 9
  • Мнения: 7 430
Водя си дневник на ЖИВОТА от 18 г. По едно време исках да спра - но не успях да си наложа.
Водих по време на бременността и все още водя дневник на Вики - и сега отново, но само най-важните неща - не изпадам в подробности - харесва ми да го правя и после да чета.
....това е една неразделна част от живота ми Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 8 505
Не съм си водила.

# 11
  • Мнения: 394
Не съм водила презбременоста,но водя сега на Вики.Отделно имам и импровизиран дневник в компа.Мисля,че след време ще си ги чета с умиление и с тази цел ги правя.

# 12
  • Мнения: 3 089
да.
наскоро го търсих, но не открих къде съм го подредила Sad

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Водих си много стриктно един файл. Два месеца, след като родих ми се скапа Уиндоуса и ми се затри файла  Cry Направо бях съкрушена  Cry

# 14
  • Мнения: 1 101
Да, водих си дневник. Всеки ден прибавях още един ден към седмиците ми, дори и да нямаше нищо за писане. След като излязох болничните преди раждане, имах повече време за писане и изписах доста страници с мислите и чувствата, които ме вълнуваха преди раждането. Много ми беше кеф да отмятам всеки ден и да се приближавам до Датата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт