Притеснена съм - Отново за размерите!!!

  • 702
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте Мамчета!
В 38 г.с. съм по размер на бедро, а по размер на главичка - 10 дена назад.Т.е. има разлика, но според мойта лекарка е нормално, защото ако наистина е момиче - те били с по-малки главички.
Уф, направо незнам вече - и без това от самото начало ме притесняват, че е малко бебето, сега и с тези несъразмерни пропорции........

# 1
  • Мнения: 649
не се притеснявай толкова!!! нали бебчо е добре и ти си добре, няма чак такова значение дали ще е 50 см или 54 см или не знам си колко килограма...

спокойствие и се наслаждавай на бебчо в корема  Hug

# 2
  • Мнения: 513
Не се притеснявай  Peace ако имаше проблем бъди сигурна ,че щяха да ти го кажат.И не забравяй че тези изчисления са много относителни  Wink

# 3
  • Мнения: 1 059
Не се притеснявай  Peace ако имаше проблем бъди сигурна ,че щяха да ти го кажат.И не забравяй че тези изчисления са много относителни  Wink
и аз мисля така

# 4
  • Мнения: 6 164
Не се тревожи, това е малка разлика, а и меренето рядко е точно.

За пример: главичката на моя беше 9.02 преди 3 седмици и седмица по-късно някак изненадващо стана на 8.4  smile3532 ... Така го е премерила, че поне да беше сверила с предния път резултата, та да не излиза, че се смалява... Joy Смях ти казвам!

# 5
  • Мнения: 4 362
И не забравяй че тези изчисления са много относителни  Wink

Много точно  Peace

# 6
  • Мнения: 1 272
И аз мисля, че не бива да се притесняваш. Колкото по-голямо става бебето, толкова по-относителни стават измерванията, а и отклоненията са +/-много дни, та и седмици дори. Спокойно и леко раждане!

# 7
  • Мнения: 2 952
Здравейте Мамчета!
В 38 г.с. съм по размер на бедро, а по размер на главичка - 10 дена назад.Т.е. има разлика, но според мойта лекарка е нормално, защото ако наистина е момиче - те били с по-малки главички.
Уф, направо незнам вече - и без това от самото начало ме притесняват, че е малко бебето, сега и с тези несъразмерни пропорции........

Моят  саги беше  така...по главичка  1  седмица напред.(+)...но си се роди съразмерен и всичко беше наред....Ти пък като ти казва лекарката,че е нормално , защо се притесняваш ....ама си!  Grinning

# 8
  • varna
  • Мнения: 404
не се притеснявай-разлика между главичка и бедро почти винаги има!а и тази разлика от 10 дни е в рамките на допустимото

# 9
  • Мнения: 8 769
Както са ти казали момичетата-няма нищо притеснително. Дъщеря ми все я изкарваха я по бедро, я по глава-две седмици назад!!! Grinning

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Нормално е - това зависи и от структурата ви
Напр. моето дете изостваше бедрото с една седмица - но пък и като цяло и баща му и той са с по-къси бедра.
На мой приятел бебето също върви пък с "по-напреднало" бедро - но той пък е мнго издължен!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 936
Наистина няма защо да се притесняваш. При мен разликата беше 3 седмици, пък проблем нямаше никакъв! Не са точни тези измервания

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Такива отклонения са съвсем нормални за последните седмици. Дори някъде четох, че разликата може да е до 3 седмици. И на моето бебе винаги се разминават. Ако имаше някакъв проблем лекарите щяха да ти кажат. Не се притеснявай, ще видиш, че ще си родиш едно съвсем нормално бебче.

# 13
  • Мнения: 2 494
Такива отклонения са съвсем нормални за последните седмици. Дори някъде четох, че разликата може да е до 3 седмици.
smile3521
При моята бебка главата накрая отговаряше на седмиците, а бедъра беше с 2 седмици назад! Роди се малка(2.330 и 47см), но съразмерна!  smile3522
Измерванията са относителни накрая! Ако много се притесняваш отиди и при още един лекар да те види!

Общи условия

Активация на акаунт