За муковисцидоза

  • 1 693
  • 9
  •   1
Отговори
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Здравейте на всички!:)
Можете ли да ми помогнете?Търся "Mistabron-3ml" ампули-за отделяне на мукусния секрет(заместител на "Pulmozyme" и "pamba"-за кръвоизлив.Ако някой знае от каде мога да ги намеря(купя-без значение дали е от тук или от чужбина)нека да ми каже ,трябват ми спешно.Благодаря за вниманието,детенцето ми е на 13г. лекарствата са за нея.Пожелавам ви приятен ден и Бог да е с вас:)

# 1
  • Мнения: 1 858
Моето дете беше болно от муковисцидоза но за съжаление не мога да ти помогна по отношение на това лекарство. Но друго ме интересува защо ти е заместител на Пулмозим не можеш ли да използваш него или вече държавата не го доставя безплатно за децата.

# 2
  • Мнения: 2 543
Off: Сиско, какво става с вас? Вече се притесних! Толкова отдавна те няма!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 858
Здравей Йепе нямах интернет но имам мноооооого добри новини, които обаче ще споделя в друга тема за да не спамя тази!

# 4
Irka,
Az moga da ti potarsia Mistabron. Zvanni mi na telefona ili mi pishi na emaila.
V momenta sam v bolnica za okolo 2-3 sedmici, no sled kato izliaza shte ti pisha.

PS: Slychaino da se kazvash Irena?

Pozdravi, Maia

# 5
  • Мнения: 1 858
Здравей Мая и твоето дете ли е с Муковисцедоза? Къде се лекувате? и при кой лекар? Моля те ако имаш регистрация пиши ми на лични за да не разтеглим темата.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 826
Здравейте!
Намерих тази статия днес,ако не сте я чели,мисля че ще ви е интересна
http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=10&open_article=2284

# 7
  • Мнения: 1 858
Благодаря за линка! За пореден път ми заседна буца в гърлото като четях. Но едно не разбрах къде са отишли парите?! Може би пак в нечии джобове както обикновенно! Нямам думи да опиша колко зле се чувствам в момента! Боли ме адски... Но болката си е моя...
Присъствали са болни ок но те как са разбрали нямат ли право всички болни да знаят и да присъстват?! Незнам вече ... до гуша ми дойде...

# 8
  • Мнения: 1 858
Мая писах ти на мейла тъй като нямам възможност да ти се обадя.

# 9
  • В Бургас,край морето!!!
  • Мнения: 136
Здравей,Мая.Ако ти е удобно можеш ли да ми изпратиш на имейла/irka1978@abv.bg/ твоят телефон или имейл.Опитваме се да намерим mistabron,но ни е много трудно.Ще чакам отговора ти.Благодаря за вниманието.                                                                                                                                                                                                          Поздрави,irka                             

Общи условия

Активация на акаунт