До майките с две деца, моля за съвет

  • 535
  • 3
  •   1
Отговори
Мили мамчета, спешно ми трябва Вашия съвет Praynig Утре имам среща с жена, за гледане на двете ми момченца, та се питам колко ориентировъчно е заплащането newsm78. Става въпрос за постоянно гледане от 9.00 до 18.00часа. Моля ви, помагайте Praynig. Дали 350лв. на месец е достатъчна сума?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Честно да ти кажа, малко са тези дето се навиват да гледат 2 деца, особено с такава малка разлика. Тази жена позната ли ти е? Аз се пробвах с 2 от интернет и само като чуеха че трябва да гледат още едно дете - от време на време и почваха пазарлъци и простотии. Направо съм се отвратила. Мисля, че тези пари няма да са достатъчни. То тарифата е горе-долу толкова за едно дете. Sick
Все пак зависи на какъв човек ще попаднеш.
Желая ти успех.

# 2
  • Мнения: 705
жената трябва да е доста оправна, за да се оправя с двамата по цял ден. все пак те все още спат по различно време, нали? ще може ли да излиза сама с тях? аз се оправям с мойте, ама не знам каква жена ще успее и аз като реша да тръгна на работа newsm78. това ми е голяма мъгла засега. тук във варна 350 лв са си доста прилична сума за 2 деца, но за софия????

П.С. пуснала съм ти съобщение на лични, още не си ми отговорила!!!!

успех с жената!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Viki - братовчедка ми дава 300лв. за едно дете и пак "нищо" свястно не намира... Confused

Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт