обезболяване при епилация

  • 12 053
  • 28
  •   1
Отговори
Здравейте,
Много ви моля някой ако знае начин или средство за обезболяване при епилация да сподели. По принцип използвам епилатор, но в бикини зоната и под мишниците не смея и действам там с бръснач.Сега започнах с пинсета, но на някои места на които ме е срам да кажа изпитвам непоносима болка.
Кажете как се справяте с този проблем.

# 1
  • Мнения: 6 155
Пробвай да се епилираш веднага след цикъл, тогава боли по-малко  Peace

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
При козметичка става бързо и по-безболезнено. Докато изохкаш и вече болката е преминала!

# 3
  • Мнения: 521
и на мен това ми е проблема

# 4
Не мога да чакам до цикъл, понеже съм бременна в 4тия месец.А пък ме е страх с кола маска. Аз със пинсета съм ги подхванала, но стигнах до срамните устни и косъмчетата които са навътре ужасно болят. А пък бръсненето вече не го понасям-на втория ден започвам да се чеша като крастава.

# 5
  • Мнения: 6 164
Като си най-бясна на нещо/някого - тогава! Twisted Evil
Аз като изкрейзя не чувствам нищо направо! Joy

# 6
  • Мнения: 334
Аз използвам спирт анестезол.Намазвам се малко преди епилация  изчаквам да изтръпне и след това действам.Но не знам дали е подходящо при  бременност newsm78.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 768
Аз използвам спирт анестезол.Намазвам се малко преди епилация  изчаквам да изтръпне и след това действам.Но не знам дали е подходящо при  бременност newsm78.
От къде го купуваш?  От аптека ли?

# 8
  • Мнения: 334
от аптеката си го купувам и не е скъп. Grinning

# 9
  • Мнения: 1 254
Аз използвам спирт анестезол.Намазвам се малко преди епилация  изчаквам да изтръпне и след това действам.Но не знам дали е подходящо при  бременност newsm78.

 newsm10
точно в "Анестезол" е истината!
Втривате с тампон и след 5 до 10 мин. сте готови. И аз съм за пинсетата в тази област  Peace

# 10
  • Мнения: 2 323
Аз използвам спирт анестезол.Намазвам се малко преди епилация  изчаквам да изтръпне и след това действам.Но не знам дали е подходящо при  бременност newsm78.

 newsm10
точно в "Анестезол" е истината!
Втривате с тампон и след 5 до 10 мин. сте готови. И аз съм за пинсетата в тази област  Peace

По-силен ли е от Лидокаин спрей? Защото пак се усеща с него...не знам как го ползват изобщо при упойки newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 39 723
Хм, и аз ще си купя такъв спирт да пробвам.

# 12
  • Мнения: 463
Един дерматолог ми каза, в тази връзка, че Лидокаин спрей не е ефективен и действам по формулата "Трай бабо за хубост". Този спирт и аз ще го пробвам. Не би трябвало да има проблем при бременност, но все пак се консултирай.

# 13
  • Мнения: 1 205
За Лидокаина казват, че действа само на лигавица, но аз съм се пръскала и определено разлика има. Сега обаче ще пробвам Анестезола Peace

# 14
  • Мнения: 2 323
Един дерматолог ми каза, в тази връзка, че Лидокаин спрей не е ефективен и действам по формулата "Трай бабо за хубост". Този спирт и аз ще го пробвам. Не би трябвало да има проблем при бременност, но все пак се консултирай.

Е ти ме разби, Shocked, как го ползват тогава за местна упойка

Общи условия

Активация на акаунт