Бънджи гащи - откъде?

  • 728
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Някой ще помогне ли с инфо? Търся си от това българското на Щерев (или нещо подобно, ако има), пробвах и от ДаНет да поръчам, но там нямали  Cry

# 1
  • Мнения: 619
Ехо, никой ли не знае? Shocked

# 2
  • Мнения: 1 873
В магазин Данет има.
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73&products_id=516
Аз ще използвам темата, за да не пускам нова, от кога детето може да се слага в тях?

# 3
  • Мнения: 619
Ами там е работата, че в ДаНет няма!...те въобще много неща ги нямат, а ги показват в списъка, освен това и сроковете на доставка не си спазват!
А бънджи-гащите се ползват от 4-ти месец.

# 4
  • Мнения: 127
Сложих дъщеря си в бънджи гащите за първи път  когато стана на 6 месеца , и тя и аз сме много доволни от тях. За съжаление моите си ги поръчах от Данет, за другаде не зная да има. С доставката бяха много точни, без закъснения. Grinning

П. С : Ако някой майка около теб има бънджи гащи, ги занеси в някое шивашко ателие и попитай дали ще ти ушият такива. "Философията" им изобщо не е голяма.  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз си ги поръчах от family.bg
Излязоха даже по-евтино от Данет и ми донесоха два цвята да си избера  Peace

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 199
За тези бънджи гащи като бяхме на ортопет изпратени от педито[крачетате са ни добре]той ни каза че бънджи гащите ,и проходилките увреждали крачетата.Детето трябвало да си лази и то да си реши кога да проходи а не да го вържеш ито се смее  е ми ще се смее то много му разбирала главата.И проходилките били такива детето още неможело да стои на крачетата си и така се получавали изкривяване на краката.Като ни го каза това мъжа ми каза никакви проходилки и бънджи гащи. newsm32

# 7
  • Мнения: 12
Бънджи гащите ми ги доставиха на място от "Петър Щерев",като си платих куриерската услуга и излизат 20.00лв.Аз съм доволна, а детето се кефи много.Ако искаш да си поръчаш теллефона е 0331/62004 и до два дни ги доставят.Също може да кажеш какъв цвят предпочиташ.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт