Помогнете с инфо - къде да намеря заешко месо?

  • 1 168
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Вече в няколко магазина ходим и все не можем да намерим, вкл. и в Била... Sad
Някой купувал ли е скоро и откъде?

# 1
  • Мнения: 4 915
Магазин Елемаг, ж.к. Изгрев, ул. Елемаг 30, зад Интерпред. Издири телефона за всеки случай на магазина, да ги питаш дали имат заешко.

# 2
  • Мнения: 328
В "Метро" има.

# 3
  • Мнения: 223
виждала съм във фантастико

# 4
  • София
  • Мнения: 6 242
Виждала съм в Билла, но явно няма постоянно.

# 5
  • Мнения: 8 451
Бях гледала заешки бутчета в Т-маркет.

# 6
  • Мнения: 4 029
В понеделник купих един заек от магазина за месо, който е точно на спирката на трамвай №20 и 22 на Театър София. 9.30 лв/кг, цялото зайче излезе 18 лв. Не беше замразено, а прясно. Бях питала в събота и ми казаха, че ще имат в понеделник и имаха. Може би зареждат в понеделник, не зная. Преди това обиколих София и никъде не намерих, включително и след многобройните обещания в Билла, че ще зареждат следващия път...

# 7
  • Мнения: 3 550
В Билла преди около 5 месеца, когато купих за малкия зареждаха зайци във вторник.  Grinning Обади им се по телефона да ги питаш дали още е така..

# 8
  • Мнения: 136
Често съм виждала в магазина за месо на ъгъла на Графа и Шишман

# 9
  • Мнения: 5 228
В понеделник купих един заек от магазина за месо, който е точно на спирката на трамвай №20 и 22 на Театър София. 9.30 лв/кг, цялото зайче излезе 18 лв. Не беше замразено, а прясно. Бях питала в събота и ми казаха, че ще имат в понеделник и имаха. Може би зареждат в понеделник, не зная. Преди това обиколих София и никъде не намерих, включително и след многобройните обещания в Билла, че ще зареждат следващия път...

От там купувам от много време.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 960
Често съм виждала в магазина за месо на ъгъла на Графа и Шишман

Да, и ние от там сме купували!

# 11
  • Мнения: 1 215
И аз съм виждала в Метро.
Малко офф- на бебетата давате ли им такова месо?

# 12
  • София
  • Мнения: 1 121
Това беше едно от първите меса, които дадох на Ритка. Купих от Била след много обикаляне и увещания, че утре ще имат, чаках да докарат 1-2 седмици. Беше прясно, от същия ден. Сварих, накълцах на дребно и замразих на кубчета. Слагам по едно в яденето на Марги.

# 13
  • Мнения: 2 922
И аз съм виждала в Метро.
Малко офф- на бебетата давате ли им такова месо?

И аз в Метро съм виждала. А за бебета и деца - защо не. Не е мазно, хубаво е.

# 14
  • Мнения: 1 215
Аз нали съм си маниячка- все с епритеснявам, колко е чисто месото, дали не са ги хранили с някакви химии

Общи условия

Активация на акаунт