Откога обръщат внимание един на друг?

  • 4 209
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 051
Моите маймунки все още не обръщат никакво внимание една на друга. На всички по-големи хора се усмихват, гукат, на висящата играчка се радват и кокорят, а като ги обърна една срещу друга - пълен пас, все едно, че няма друго бебе.
Кога едното човече забелязва другото?

Последна редакция: ср, 18 яну 2006, 10:45 от vedrra

# 1
  • Мнения: 1 895
чак към 5-6 месец взеха да се гледат и да се радват един на друг,после започнаха да се опознават предимно със скубане и блъскане с играчки Embarassed чак след като проходиха взеха да се заиграват заедно,преди това предимно спореха за играчки(не че сега не го правят),вече определено се изживяват като екип Grinning

# 2
моите спят в едно легло, ама май не се чуват като реват, даже оня ден пробвах да ги сложа за малко двете една до друга в единия крайна леглото - пълен пас  Confused . бутала съм им муцунките една в друга -ама пак същото, а по книгите пише - слагайте ги в едно легло да не си липсват - хм според мен не е вярно  Sad ( може би това важи за еднояйчните  Rolling Eyes )

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
Всеки луд си има номер - моят е да влизам нелогната  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 4
  • Мнения: 4 965
Моите кукли започнаха да се усещат преди няколко седмици (в началото на 3-тия месец).
Първо започнаха да се заглеждат една друга, а сега вече протягат ръчички и опитват да се пипнат, но все още доста неточно (да се похваля, че от днес хващат играчки и са много щастливи, защото им давам дрънкалките и те си дрънкат, докато ги изпуснат, след което почват да мрънкат да им ги дам отново - много са сладки).
По същото време започнаха и да плачат една след друга - дори, когато едната спи, а другата заплаче - спящата започва да скимти на сън.
Днес беше най-интересно - сутринта, докато още си бяха в креватчетата си гукаха - първо едната, после другата и пак така - близо половин час (все едно си говореха нещо неразбираемо за мен и татито).

# 5
  • Мнения: 2 839
ей голямо движение в нашия форум днес.
При нас нещо като при kremi. Нещо такова беше като периоди.
Само още не съм доживяла да ги видя като екип, засега само ги разтървавам. А най- ми е зле като започнат да се карат за моето внимание. Сърцето ми късат. Аз седя като дебил и не знам кого да пренебрегна, щото тяхното условие е другия да се разкара. Естествено че не мога да пренебрегна никой, така че се почват едни обяснения, че ги обичам много и двамата, че ... че ...  Cry Много ми тежи това да ви кажа. Ревала съм няколко пъти ...
А май това което казва klia е най-вярно  Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Ани, махни www от адреса, че не се отваря така.

# 7
  • Мнения: 2 051
Цитат на: биби
моите спят в едно легло, ама май не се чуват като реват


А--а-а-а, и ние спим така, даже от едната страна на леглото за по-голяма видимост от нашето легло. Нощем оставям една слаба нощна лампичка и им виждам кратунките от моето място.
 Аз се притеснявах, че като реве едната ще буди другата, ама тц, въобще не им прави впечатление този звук (а дано си остане така, а дано!). Иначе от друг звук като телефон или дете тичащо наоколо като хипопотам например, започнаха за се стряскат насън.

# 8
  • Мнения: 228
темичка е стара ,но сега има повече майки и ми е интересно да прочета още мнения ,мойте калпазани са почти на 7 месеца но според мен не се забелязват много,сега като са в проходилките и се засичат си хвърлят бегли погледи пипат се и това е ,иначе ги оставям в кошарката заедно но всеки се занимава с нещо и не си обращтат внимание ,едния реве другя се смее ,споделете при вас как е  Rolling Eyes Grinning

# 9
  • Мнения: 903
Моите принцеси се забелязват от към третия месец. Първо само се заглеждаха, после почнаха да се усмихват, да си гукат и накрая като се забележеха или като ги вдигнем и обърнем една срещу друга почваха да се смеят и викат от радост. Направо ми разтапяха сърцето. По-хубава гледка не съм виждала през живота си. И сега все се дърпат и хващат за ръчички, вземат си играчките, ама не се забелязват постоянно. Някой път едната се радва на другата, а тя блее ли блее някъде Grinning

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 446
Моите принцеси се забелязват от към третия месец. Първо само се заглеждаха, после почнаха да се усмихват, да си гукат и накрая като се забележеха или като ги вдигнем и обърнем една срещу друга почваха да се смеят и викат от радост. Направо ми разтапяха сърцето. По-хубава гледка не съм виждала през живота си. И сега все се дърпат и хващат за ръчички, вземат си играчките, ама не се забелязват постоянно. Някой път едната се радва на другата, а тя блее ли блее някъде Grinning
Абсолютно същото като при ДидиП, само че сме момчета Laughing На около три месеца за пръв път се забелязоха. Сега като лежат двамата един до друг и се видят, започват да се смеят и радват един на друг. Наистина страхотна гледка  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 7 640
Моите принцеси се забелязват от към третия месец. Първо само се заглеждаха, после почнаха да се усмихват, да си гукат и накрая като се забележеха или като ги вдигнем и обърнем една срещу друга почваха да се смеят и викат от радост. Направо ми разтапяха сърцето. По-хубава гледка не съм виждала през живота си. И сега все се дърпат и хващат за ръчички, вземат си играчките, ама не се забелязват постоянно. Някой път едната се радва на другата, а тя блее ли блее някъде Grinning
същото е и при нас Grinning.
Обикновено не се будят от рева на другия-засега поне. Но в едно лега не са от 2рия месец, з-то единия сритвеше другия и го будеше.
Всяка жаба да си знае гьола Laughing

# 12
  • Мнения: 141
Не помня точно от кога започнаха да се забелязват, май към петия месец. Често играят заедно, понякога правят едно и също долепени един до друг, но самостоятелно. Рядко се сдърпват и то когато на Филип му стане скучно ръмжи срещу Антон и той ревва, а аз се намесвам и разнообразявам ситуацията. Но са си компания добра и го оценявам особено през дните, в които не може да се излиза на разходка.

# 13
  • Мнения: 2 051
Колко време мина откакто зададох този въпрос Blush
Сега мога и аз да си отговоря coolcool

Моите започнаха първо да се хващат случайно за ръчичка докато още лежаха една до друга - 4-5 месец, значи. Покрай това загряха, че става нещо, че има още някой в топлото гнезденце и взеха да се заглеждат. После имаха един период на държане за ръчичка докато сучат от двете ми страни.
А сега -  af af af
Имат физическа непоносимост една към друга, ако случайно се допрат докато търчат, правят едни физиономии на досада и махат с ръце все едно другата е конска муха. Иначе играят на моменти и заедно, но не обичат да се допират. Сигурно го имат за посегателство върху личната територия Laughing

# 14
  • Мнения: 481
Моите девойки се забелязаха една - друга преди около месец - на 4 месеца и половина. Когато лежат една до друга от време на време се заглеждат и започват да се смеят, да се закачат гукайки и пищейки. Само дето ме е страх да не си бръкнат в очите и ги държа на разстояние една от друга - толкова колкото да могат най-много да се хванат за ръцете, но не и да си докопат главите. Всъщност те вече са толкова подвижни и вече се въртят и това много не помага.

Общи условия

Активация на акаунт