Целувка и прегръдка от малкото човече?

  • 1 721
  • 39
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 43 903
Мами, споделете на каква възраст са били вашите бебоци когато за първи път са ви целунали и прегърнали  Hug
с нетърпение чакам този момент да дойде Heart Eyes

# 1
Моята "слабост" ме прегърна на годинка и 4 месеца, засега не раздава целувки. По принцип, обаче, тя е от тези дечица, дето никак не обичат физическия контакт (изцяло в разрез с представите ми), т.е. не обича да е наръце, не обича да я гушкат, почти винаги нута ръката, ако я галят. В изключително редки случаи съм я приспивала на ръце (само когато е много болна) поради същата причина.

# 2
  • Мнения: 237
ОООО,това е наистина нещо много хубаво!!!Не си спомням кога беше за първи път,но някъде около 7-8 месец.А сега е съвсем осъзнато ,току се сети и вика "души,души"(което значи "гуши") и се целувкаме по цял ден.Големи сме глезлички и двете GrinningДо преди месец повтаряше само тати,тати,а сега "мама,мами,мамо" и още разни странни комбинации.МНОГО Е ГОТИНО Wink

# 3
  • Мнения: 29
ми моето детенце стана много любеобвилно чак около годинка и половина - сега раздава целувки и на непознатите батковци по градинките  Thinking но какво да се прави  Crazy

# 4
  • Мнения: 6 472
Не помня възраст Embarassed

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Осъзнато - някъде към година и половина. Но си заслужава чакането.

# 6
  • Мнения: 5 790
Гушка баща си и го целува от около месец, значи на около 1 год и 3 месеца. Мен още не ме признава.  Hug

# 7
  • Мнения: 9 990

Но помня чувството... Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Осъзнато - някъде към година и половина. Но си заслужава чакането.

И при нас така Grinning Невероятно  е усещането - да те прегърне силно с малките ръчички и да каже силно МАМО, с усмивка на уста  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 089
Ами отскоро започна съзнателно да ме прегръща и целува, а чувството е неописуемо! Grinning

# 10
  • Мнения: 269
Ние се гушкаме и целуваме вече!Започна преди няколко седмици – първо с прегръдките, а сега раздава и малки сладки целувки.
Кара ме да се разтапям от умиление.  remybussi

# 11
  • Мнения: 2 040
На 1,2 месеца започна да свива устенца и да ги приближава към моите за целувка ... Баща й я научи и той най- често си изкарва тоя подарък ... Добре че вече се научи и да дава въздушни целувки с ръчичка, че преди като й кажат други познати и не толкова близки на нас хора: "ДАй целувка... " и тя все тръгва в устата да ги целува, та мен това много ме дразнеше, гнусно ми е и не разшрешавах ... та няма всеки да я целува по устата, само ние с баща й имаме това право и бабите айде, от нас да мине ...    Grinning

# 12
  • Мнения: 3 447
Ох, ами не помня... Embarassed Може би 8-9 месец някъде. За целувки специално от много рано. Не са с присвити устенца и звук все още, доста мокри са Simple Smile, но са си целувки, не е хапане или нещо друго, а в момента налита да ме целува по устата Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 116
Майчето вечер като се прибера от работа и я взема, ме обхваща с ръчички и си слага главичката на рамото ми Simple Smile Не знам дали това е прегръдка, но усещането е прекрасно  Hug За целувки от месец насам  ме целува по бузката (не точно целувка, но нещо такова) и ми се смее, после аз я целувам. Ох, няма по-голямо щастие от това да си имаш детенце  smile3521

# 14
  • Мнения: 2 255
Честно казано не помня кога го е направил за първи път  newsm78 но от около 2-3 седмици ме прегръща съвсем съзнателно и често  hahaha така хубаво ме обвива с малките си ръчички и ме целува, че направо ме разстапя  Joy Много приятно изживяване  Wink особено като го направи 10-тина пъти на ден - ухххааа кефффф  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт