Расте ли ви косата през бременноста? А веждите??

  • 2 513
  • 35
  •   1
Отговори
 Здравейте  / не мога да разбера и много ми е странно защо не ми расте косата веждите също преди бременноста всяка седмица си почиствах веждите при вас така ли е зная че настъпват ред хормонални изменения в организма но на мен това ми е втора бременност при първата май не беше така моля кажете ми нещо по  въпроса ?

# 1
  • Мнения: 27 524
 newsm78

На мен всичко си ми растеше... Laughing

# 2
  • Мнения: 18 542
Растяха всичките ми косми, но по-бавно.

# 3
  • Мнения: 46 434
При мен нямаше никаква промяна в растежа  Naughty

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Косата ми напълно спря да расте.

# 5
  • Мнения: 4 362
Ми немога да определя сякаш расте,но не толкова бързо като преди,а може би на мен ми се
струва така ,защото често се вглеждам  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 391
Косата ми по принцип расте бързо, всеки месец я подстригвам, и до сега е така.
Веждите- също, нормално както и преди да забременея.
Виж, на всички останали места като че ли са заспали зимен сън, почти не растат, особено на краката.Искрено се надявам и занапред да си остане така Praynig

# 7
  • Мнения: 8 505
Косата си растеше нормално,на веждите не съм обръщала внимание,но по краката и ръцете определено космите растяха по-бавно.

# 8
  • Мнения: 7 640
само космите по тялото ми растяха по-бавно, но косата- страхотно бързо и много гъста стана

# 9
  • Мнения: 234
Косата ми расте като преди,но при веждите забелязвам забавен разтеж.

# 10
  • Мнения: 327
Косата и веждите - ужасно бързо растяха, но за сметка на това - по краката бааавно - бавно. Вече обаче всичко ми се е нормализирало.

# 11
  • Мнения: 1 639
Никаква рязка промяна в ражтежа не съм забелязала  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 489
При мен нямаше никаква промяна в растежа  Naughty
И при мен.

# 13
В пастежа на косата и веждите промяна не виждам,но космите по ръцете ми направо са пощурели #Crazy

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Толкова космата станах, че направо смаях сестра ми и  майка ми. Веждите ми растяха с бясна скорост, косми по бедрата, а аз там никога не съм имала, косата ми стана до кръста. Обяснявам си го с многото тестостерон, заради синчето. За акнето няма да споменавам. Противно на мнението, че бременните се разхубавявах, аз си бях направо грознилище.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт