Програма "Споделен риск" на кл. "София"

  • 755
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Някой участвал ли е в програмата "Споделен риск" на клиника "София" или подобна програма и какво мислите newsm12. Интересува ме най-вече как се извършва подбора и само най-"благонадежните" ли пациенти се допускат за участие?
http://www.ivf.bg/?p=24

# 1
Ами то е ясно,че най-благонадеждните,нали прочете какво е написано-да нямаш аборти,възраст под 35,хормони в граници,чиста матка,това не е ли достатъчно?Аз се чудя просто,то излиза,че тази програма е за здрави жени #Crazy
Къде според теб е риска ,при тях?Те са си измили ръцете с тези критерии

# 2
  • Мнения: 7 718
Ами като са здрави, защо не забременеят сами!?!?
Мисля, че програмата е добра идея.
Лекси, ако имаш възможност бих ти препоръчала да се възползваш от нея.

# 3
  • Мнения: 856
На мен програмата ми изглежда добре т.е. струва си да опиташ ако отговаряш на изискванията, а те не са чак толкова рестициращи. Нищо не се споменава за спермограмата, така че двойки при които проблема е мъжки фактор биха могли да се възползват.
Това, което на мен не ми става ясно, но и не прочетох много съсредоточено, е какво става ако искаш да се откажеш примерно след 2 или 3 неуспешни процедури. Може би не се възстановява сумата. Най-добре е да се проучат подробностите на место в клиниката. Ако не мен ми предстоеше in vitro, бих се поинтересувала.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Ще поразпитам, когато отида следващия път и ще пиша Grinning
Но съм сигурна, че няма да бъда одобрена т.к. най-отдолу има едно такова изречение: "Прекратяване на стимулацията (преди фоликуларна пункция) се прилага, когато е налице незадоволителен яйчников отговор – наличие на по-малко от 5 зрели фоликула". Док. смята, че повече от 3-4 няма да направя.

 

# 5
  • Мнения: 1 320
Четох много внимателно тази програма-те всъщност искат от теб да им дадеш парите за четири инвитро цикъла на куп и, ако не успееш-ще ти върнат 70 % от тях. Това разбрах аз. А какво ще стане, ако успееш от първия, втория или третия опит? Какво ще стане с парите за последния цикъл? Т.е, клиниката един вид поема гаранция, че ще направи всичко възможно за теб да успееш до четвъртия опит или ще ти върне по-голяма част от сумата. Провери внимателно какво представлява тази програма и пиши, че ми стана любопитно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт