Удобни маратонки или обувки,ама за мама-къде?

  • 23 046
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 657
Тези дни сме по цял ден навън с малката и вечер не си усещам краката!Затова съм решила да си купя хубави /удобни/ маратонки или обувки!За обувки мога и сама да преценя.Но маратонки рядко съм си купувала /не си падам по тях като обувка,ама се налага/. Моля за съвет къде има хубави и качествени /да не се скъсат или разлепят след третото обуване/?Евентуално и цени?Не държа да са маркови и не ми се дават по 100 и няколко лева за такива.Може мнение и за удобна обувка ама за тръмбоване с количка!Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 416
Миналата пролет си купих обувки тип балетни пантофки от Манго за 80лв.Шарени са и ги комбинирам с почти всичко.Супер леки са и не ги усещам въобще-все едно съм без обувки.Носих ги цялата минала пролет и есен,сега пак съм с тях и въобще не са мръднали.Много са удобни особено ако трябва да тичаш по малкото.

# 2
  • Мнения: 416
Сега се сещам.За маратонки .Можеш да си вземеш на Мат Стар.Български са и са сравнително издръжливи.Има щанд на Мат Стар в малък ЦУМ.Струват по 25 до 50лв.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
Тези Мат Стар имат магазин и на ул. Шишман.
Аз имам много удобни спортни обувки на Булдозер. Ест. кожа отвътре и велур отвън за 25 лв. Simple Smile

# 4
Зависи какви пари ти се дават.
БГ маратонки предпочитам Рънърс - от 25 до 50 лв. Имат магазини навсякъде из София (аз знам един срещу Зала "Универсиада", имат и на Плиска, от страната на киното).
Иначе Адидас или Найк - там вече парите са повече, зависи и от модела.
Честно казано аз рядко нося маратонки - не са ми особено удобни.
Пролетта спортни обувки - кецове - всички фирми произвеждат
Има много удобни лятни модели.Например - сандали с подметка на маратонка или кец. Стават за всякакъв вид ходене, тичане, препускане, катерене, за море, планина, градинки и асфалт.
Иначе обувки - много и всякакви. Само трябва да стигнеш до центъра.
Според мен удобната обувка се познава с обуването. Сложиш ли я на крака и направиш 8 крачки веднага ще я разпознаеш.

# 5
  • Мнения: 6 039
Aз лично съм голям фен на PONY
първо, защото са адски удобни
второ, защото моделите са спортни, но не са 100% маратонки
няма да съжаляваш, ако се спреш на тях
цените са между 70 и 200лв

а тези си купих преди 2 дни, има ги на в магазина на Гурко и на Черни връх

# 6
  • Мнения: 6 039
Забравих да кажа, да не се подлъваш по Ранърс и Булдозер. Мразя Ранърс, пълни боклуци, крадени модели, най- често на Дизел и страшно неудобни.

# 7
  • Мнения: 5 265
 Simple Smile Аз почти цялата бременност изкарах с маратонки тип чехлички ( с отворена пета) на Булдозер, ( с тоз голям корем не можех да връзвам връзки на обувки  Shocked). Удобни са, не са мръднали и сега излизам с тях. Купих ги за 18 лв. , понеже модела беше от 2004 г.

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз маратонки не носех, ама ей ме сега. "PONY" са лекички и удобни, имат много сладурски модели.  Party

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
PONY или CONVERS - страхотни са, удобни и издръжливи са - на едни цени, зависи какъв модел си харесаш, даже ги продават в едни и същи магазини. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 11 657
PONY или CONVERS - страхотни са, удобни и издръжливи са - на едни цени, зависи какъв модел си харесаш, даже ги продават в едни и същи магазини. Wink
А къде ги продават?Аз не съм виждала,по-точно не съм търсила маратонки!
Рънърс и Булдозер знам горе долу къде да ги намеря!

# 11
  • Мнения: 6 039
по горе съм написала, точните номера на магазините не знам, но ще се опитам да ти обясня.
На Гурко, в отсечката муежду Спортната Палата и Топс къща, след магазина на Найк. Посока Раковски от дясно.
Другият магазин е на Черни връх, посока Хладилника, веднага след голямото кръстовище на Черни връх с булеварда, който минава покрай София ленд/май се казваше Вапцаров.

# 12
  • Мнения: 6 039

а тези просто ми залепнаха за краката. Отиди в магазините и избирай......После ще черпиш newsm44

# 13
  • София
  • Мнения: 11 657
Ох очите ми останаха!Ама не видях по-горе да си писала точни номера и на какво?А от каква материя са?
Е сега видях,който не чете между снимките,а като хипнотизиран ги гледа!Принципно не харесвам маратонката като обувка,но тези адски много ми харесват.
Ако не е нахално мога ли да попитам конкретните модели каква цена имат?Благодаря!

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 09:01 от Ali97

# 14
  • Мнения: 2 125
Ровейки сутринта в сайта за детски обувки на PONY, попаднах на дамските модели, после видях тази тема. Malenna - жестоки са PeaceЕто и линка с дамските модели. Енджой! Party

Общи условия

Активация на акаунт