С какво мажете бебоците против слънце?

  • 3 081
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 395
С какво да мажа лицето на бебето? Малко като постой на слънце и бузите стават червени и изпръхнали. Много е бяла и с нежна кожа. Зимата използвах кремчето на Бюбхен против вятър, а сега с какво?

# 1
  • Мнения: 128
Кремчето на Бюбхен с фактор 32 - слънцезащитен и омазняващ Peace

# 2
  • Мнения: 271
мажи и сега с кремчето на бюбхен.на нас ни помога,нищо че е за студено време

# 3
  • Мнения: 2 274
Преварен зехтин на още влажна кожа (много е важно кожата да е влажна)
Иначе подходящ слънцезащитен крем.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз мажа след баня и преди разходка с Event Baby - доволна съм.

# 5
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Крем на Клоран

# 6
  • Мнения: 1 446
На Mustela или Чико със защитен фактор.

# 7
  • Мнения: 1 645
Слагай вече слънчевозащитен крем Peace
Аз слагам от както се затопли времето,а и детският дерматолог при който водих Дани ми каза - когато излизаме вънка,винаги да е намазан с такъв крем.
Нашата кожа също е много бяла и чувствителна.
Аз за сега използвам крема на Bioderma със фактор 40,но ще го оставя за морето,а за сега ще купя крем който е само за лице.

# 8
  • Мнения: 2 498
С Чико-50-ти фактор.......

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Може и със зимния, Луси е с чувствителна кожа , но я мажа още с Mustella cold cream, има за още няколко намазвания, после ще й взема от същата марка, но със защитен фактор!

# 10
  • Мнения: 1 059
Азолзвам на AVON слънцезащитния за деца и съм много доволна.

# 11
  • Мнения: 670
Слънцезащитно мляко на Mustela SPF50.

# 12
  • Мнения: 2 271
Мажа я с Нивеа фактор 30.А в къщи след разходката и миене на лицето, и вечер преди лягане с Бюбхен за суха кожа с жожоба,слънчоглед и лайка!

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Слънцезащитен крам за бебета VICHY - 60 фактор. Дори не почернява от него. Преди да излезем навън мажех голите участъци.

# 14
  • Мнения: 8 917
Мажа я с Нивеа фактор 30.А в къщи след разходката и миене на лицето, и вечер преди лягане с Бюбхен за суха кожа с жожоба,слънчоглед и лайка!

Със същите сме и ние - Нивеа - 30 и Бюбхен - само,че козметичният, вечер. Бузките стават страхотно мекички Hug

Общи условия

Активация на акаунт