козметика MARY KAY

  • 3 069
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
здравейте!
искам да ви попитам някой дали е ползвал козметика MARY KAY и доволни ли сте
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 14 471
странно от къде я имаш - фирмата е американска и не мислех, че се дистрибутира в бг. аз имам няколко неща - сещам се за едни сенки сега и съм доволна. по принцип мнението ми за американската козметика е много много добро. и други марки неща, които са американски и не се внасят тук /носят ми ги приятели/ са със супер качество.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 395
странно от къде я имаш - фирмата е американска и не мислех, че се дистрибутира в бг.
O, дистрибутира се и то много яко! Simple Smile
На принципа на Ейвън и Орифлейм при това. Имам тука една мама в квартала, която се занимава с това. Wink

# 3
  • Мнения: 643
Гримйорката ми за сватбата работеше с тяхна козметика, и съм доволна, даже мислех да си взема едно кремче за около очите, тя ме намаза и много добре ми подейства. Hug

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
аз като се поразтърсих и намерих това: http://marykay.hit.bg/ .... интересно  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 9 395
Кое по-точно? newsm78

# 6
  • Мнения: 14 471
хм наистина съм заинтригувана - има си каталози и т.н ? може би сега започват дано напреднат и ги има и в провинцията

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
ами сайта  Embarassed (поне видях за какво говорите, аз не съм ги чувала на пример)

# 8
Tova e ljbimata mi kozmetika.V momenta polzvam Akademi i tia e mnogo hubava ,no s MARY KEY ne moga da ia sravnia.Strahotna e.Probvaite uspeh.

# 9
  • Мнения: 28
предлагат ми да стана дистрибутор та се чудя  newsm78 ама ще си помисля
благадаря за отговорите

# 10
  • Мнения: 3 372
А цените как вървят newsm78

# 11
# 12
  • Мнения: 3 372
Общо на всичко

# 13
Цените са по-високи от Орифлейм и Ейван.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 395
Надбягват се с цените на медицинската козметика. #Crazy
За мен са неприлично високи. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт