Бебешки очила къде?

  • 1 236
  • 10
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Някой виждал ли е някъде такива очила и ако да то къде?Изглеждат много удобни за малко дете.Много бих искала да купя.
http://store.babycenter.com/product/clothing_maternity/boy_0_12_ … oy012/8727?stage=

# 1
  • Мнения: 10 758
Аз не съм виждала, но незнам дали бебето ще издържи с тях.Моя изобщо нищо не понася на главата си.Сваля всичко на 5-тата секунда.

# 2
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз бих искала да купя,защото м.август ще ходим на море и той ще бъде на 9 месеца.Виждах очила на Чико,но те не са с такава лента през главата,а като очила за възрастни.Мисля,че очила с подобна лента вероятно ластична са добър вариант,защото няма постоянно да падат.Всъщност да отбележа,че не държа на съвсем същите очила,а на очила с лента през главата.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
С такава лента са очилата на Полароид и аз ще купувам такива това лято и мисля,че имат доста по добра защита от Чикото.Има ги в един магазин на Шишман за телефони и очила.Намира се близко до Графа и струват 30лв има и в оранжево

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В Хит Младост има промоция на детски очила на Дисни по 4,99лв.Имат защита 400UW и са без лента отзад.

# 5
  • Мнения: 193
кажете ми къде в Пловдив къде слънчеви детски очила и какви цени , ако знаете?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 926
кажете ми къде в Пловдив къде слънчеви детски очила и какви цени , ако знаете?
Миналата година имаше на Чико в "Бимбо". Цената беше към 20 лв.
Аз искам да му взема с лента, но на Чико не са такива. Ако някой знае за други да свирка  Wink

# 7
  • Мнения: 549
Купувала съм  миналата година с лента от Премаман за около 35 лв. Но не са удобни - стъклата се запотяват и бебето си ги сваля. Ако имате отзиви за други модели - ще следя с интерес

# 8
  • София
  • Мнения: 596
Миналата седмица имаше очила на Чико в "АдоЯ" в Люлин, но само в жълт цвят, новия модел 28лв. Пробвахме ги, стоят перфектно, но цвета беше кошмарен, ще изчакаме!

# 9
  • Мнения: 1 645
А някой знае ли къде се продават детски очила на Полароид в Пловдив newsm78

# 10
  • Мнения: 193
някъде по форума някой ми даде идея за поръчка в оптика на слънчеви детски очила, за да съм сигурна, че защитата им е добра. само че къде в Пловдив правят такива детски? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт