Каква ваничка?

  • 1 051
  • 16
  •   1
Отговори
Мами ,дайте савет какво ваничка да купя:анатомична или обикновена?Коя е по- удобна за момченце?

# 1
  • Мнения: 1 059
Ние бяхме и све още сме с обикновена. Аз лично съм доволна

# 2
  • Мнения: 3 356
обикновената върши работа.Просто нямо смисъл от анатомична.

# 3
  • София
  • Мнения: 626
Ние бяхме с обикновена от начало, но после стана невъзможно да го къпем в нея-то беше въртене и ритане, баща му едва го удържаше . После взехме анатомична и се родихме-нещо такова http://pakostnik.com/pics/6874463609.jpg , но не на Chipolino, а друга бълтарска фирма от щъркела за 15лв.

# 4
  • Мнения: 4 362
Взех обикновенна  Peace

# 5
  • Мнения: 5 391
Обикновена Peace

# 6
  • Мнения: 10 758
Обикновенна  bouquet

# 7
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86771.0;all
Виж тук какво се е изписало на тази тема  ooooh!
Всички отговори са съвсем актуални

# 8
  • Мнения: 11 505
Обикновена PeaceВзехме допълнително шезлонг за къпане за 6-7лв,и съм много доволна.

# 9
  • Мнения: 870
Обикновена PeaceВзехме допълнително шезлонг за къпане за 6-7лв,и съм много доволна.

Ние направихме същото!

# 10
  • Мнения: 1 873
Нашата е на Чиполино анатомична, със стойка.Много съм доволна.Може да се ползва от 0- 6 месеца и от 6- 12 месеца.Струва 20 лв без стойка, а 30 със стойка.

# 11
  • Мнения: 379
Анатомична  newsm10

# 12
  • Мнения: 1 489
Ние сме с обикновенна.Анатомичната може да и ползваш малко време,доколкото обикновенната я ползваме все още.

# 13
  • Мнения: 6 472
Твърдо за най- най- най- обикновена ваничка. Еййй две деца отгледах и така и не им свикнах на тези анатомични ванички! След 6-ти опит си взехме най- простия и голям вариант + 1 шезлонг. Няма грешка Grinning Цялото удволствие излезе няма и 15 лв.

# 14
  • Мнения: 549
Анатомична от Щъркел за 12 лв. Нямахме нужда от стойка, защото я слагах върху скрина. Има две положения - полулегнало и седящо. От самото начало можеш и сама да къпеш бебо в нея, но слагай хавлийка за да не се плъзга. Още я ползваме - 1г 4м

Общи условия

Активация на акаунт