Играят ли сами децата Ви?

  • 1 197
  • 18
  •   1
Отговори
Къде играят децата Ви и от каква възраст ги пускате сами да играят?Моята дъщеря е на шест години и все още не я пускам сама да играе.

# 1
  • Мнения: 193
не, Ники още е малка. пък и от заглавието не стана ясно дали сами без надзор или самостоятелно пред погледа на някой. нищо, разбрах в последствие, та затова иказвам още не. мисля, че й е твърде рано, а пък и да ти кажа , когато ние бяхме малки времената бяха други и горе-долу на 4-5 , да кжем 6 г. бих я пуснала сама навън, но сега...... не знам, иам време newsm78 newsm78 newsm78 желая ти успех в решението Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 39 745
Дияна не съм я оставяла сама да си играе. Играе с деца когато сме навъм, но пред погледа ми, или поне е на 10тина метра от мен.

# 3
  • Мнения: 3 740
Някъде около 7-8-годишни започнах да ги оставям сами на площадката, но тя е под прозорците ни, та ако не ги виждах, поне ги чувах. Те, моите, нали са си банда, почти и не бяха сами, а заедно. Но Камен започна да се прибира сам от училище в края на І клас. Вярно, че училището ни е близо и няма пресичане, но си беше постижение за него и притеснение за мен.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сама само в двора на баба си!  Simple Smile
Евентуално зад блока да я пусна (на 8г.1/2 е почти), че там е спокойно и без улици. Но за сега е твърдо с мен.

Даже за прибиране сама от училище не мога да започна да говоря...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 352
Не! Не я пускам да излиза сама и не я оставям без надзор навън. Мисля, че поне още 3-4 години ще е така.

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени вече играе пред блока и сама, но аз поглеждам през терасата. В малък град сме, зад блока направиха площадка по проекта "Красива България" и има къде да играят. Ако Васи иска, слизам и аз с книжка и те си играят, аз си чета.

# 7
  • Мнения: 2 700
Не. Само с придружител.

# 8
  • Мнения: 533
От седмица-две я пуснам пред блока с едно по-голямо момиченце, но почти непрекъснато я наглеждам от прозореца.

# 9
  • Мнения: 5 622

 Аз разбрах въпроса така-дали се заиграва сам, но после не разбрах точно какво се пита. Малък е да играе навън сам още. Иначе със заиграването сам, въпроса е много спорен.Бих казала по-скоро НЕ.

# 10
  • Мнения: 11 535
Синът ми беше на 5.5-6 години,когато започнах да го пускам пред блока сам.Всъщност "пред блока"означава на детската площадка,точно пред нас.Доста време обаче мина докато отвикна да вися по прозорците и да го гледам. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 39 745
Аз още не смея да я пускам долу пред блока. Има 2-3 деца във входа, но са по-малки от нея.
Миналото лято казваше "хайде оставете ме долу", но ...

# 12
  • София
  • Мнения: 11 692
Синът ми е на 8 години,но все още не го пускам сам,поради простата причина,че при нас няма площадка или градинка.Има училищен двор,но нямам видимост!Иначе най-близката градинка е 8 минути пеша!

# 13
  • София
  • Мнения: 39 745
Ние пред нашия блок също нямаме градинка. Има паркинг. Има едно игрище, но трябва да се пресече улица. Има и градинка, където си играят деца, но пак трябва да се пресече улица. Улицата е малка, но шоф. карат по нея, меко казано "лудо". Май още не й е дошло времето на Дияна да я пусна долу сама.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Брррррррррррр - само от мисълта и ме побиват тръпки  Stop

Дариа няма още 2 години и й е рано за игри сама навън, но като се замисля... не знам кога бих я пуснала сама на вън. Като стане на 16...на 18... когато се омъжи?  Sick ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт