странна работа

  • 829
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 300
Момичета, възможно ли е при бременност базалната температура да пада?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Мисля, че не, но все пак не съм лекар. БТ спада малко преди да ти дойде. Все пак с колко спада? Възможно е да варира в определени граници. Пиши дали ти закъснява, имаш ли + тест и т.н.

# 2
  • Мнения: 4 324
maiska, по принцип не.

Но, по графиките които съм гледала във ФФ, наблюдавам че около датата на очакваната менструация БТ леко се понижава, след което отново се увеличава и се запазва така.

Силно стискам палци, случая при теб да е такъв!

# 3
  • Мнения: 300
имам една седмица закъснение, три положителни теста и симптоми. Вчера и онзи ден падна до 36.9, днес още по-зле - 36.7. Последният тест си правих именно вчера, днес гърдите ми продължават да са бременни...

# 4
  • Мнения: 300
забравих да кажа, че когато беше висока, се движеше между 37 и 37.1. Меря я с дигитален термометър

# 5
  • Мнения: 4 324
Като за начало провери батериите на дигиталния термометър.

Стискам палци!

# 6
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
имам една седмица закъснение, три положителни теста и симптоми. Вчера и онзи ден падна до 36.9, днес още по-зле - 36.7. Последният тест си правих именно вчера, днес гърдите ми продължават да са бременни...
Ами доста ти пада. Отиди си направи кръвен тест или отиди направо на доктор. Или просто изчакай още ден два. Стискам палци да завършат добре нещата.

# 7
  • Мнения: 300
 а след следобедния сън беше 37,2. Обаче той брои ли се?

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Не, разбира се, че не

# 9
  • Мнения: 300
между впрочем, днес се качи мъничко

Общи условия

Активация на акаунт