За колко време се прибира корема?

  • 3 406
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 993
Преди малко кликнах на линка за конкурса "Родила и красива", поразгледах малко снимки и изпаднах в тих ужас  #Crazy! Ами те всички наскоро родили мами си изглеждат съвсем бременни! Някои дори много бременни - все едно са в 9-и месец!
Моля ви, споделете за колко време след раждането се прибира корема, може ли пак да си стане плосък и ако да - как сте го постигнали.
Моля, не ми се смейте! Моето коремче тъкмо започва да се заобля и ужасно се притеснявам на какво ще приличам след като, живот и здраве, родя наесен.  baby_neutral

# 1
  • Мнения: 7 640
олеее, има сто теми- напиши прибиране на корема и ще четеш до сутринта.
Естествено, че може да стане пак плосък, стига да не ядеш за повече от един и да не очакваш да излезеш от болницата като преди за забременееш.

# 2
  • Мнения: 8 769
Зависи от 101 неща. Има изключения, които твърдят, че корема им се бил прибрал на 5-я ден. Обикновено  обаче, на изписването си все още бременна, поне в петия месец. Спокойно, прибира се. Понякой път по-бавно и трудно, изисква усилия. При други - просто като с магическа пръчка още след първия-втория месец. Сега не го мисли това. Grinning

# 3
  • Мнения: 2 936
няма начин да е плосък минимум 2-3 месеца след раждането Sad стига след това малко ограничаване в храната и коремни преси Party

# 4
  • Варна
  • Мнения: 119
Когато започнеш да спиш по корем, тогава.  hahaha

# 5
  • Мнения: 7 430
Моят корем и една година след раждането - все едно бях в 5-я месец  Sad
И после ....хоп, пак забременях и не трябваше да го свалям Wink...но пък после какво ме чака ooooh!...чака-рака Party
Все пак аз съм оптимист човек Peace

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз още си имам коремче тип 6-ти месец. За сега няма изгледи да се прибира. При сестра ми, изчезна бавно след като мина около година от раждането.

# 7
  • Мнения: 5 790
Все още имам съвсем малко коремче, то е нормално ми се струва. А иначе се прибра 4-5 месеца след като родих.

# 8
  • Мнения: 2 956
Изминаха 5 месеца от както родих и все още си имам коремче сякаш съм в 3-4-ти месец  Cry

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Коремът ми почна да се прибира, след като започнах да отслабвам интензивно и да се занимавам със спорт;
има много още какво да се желае, но съм оптимист.

А ти сега не си мисли за такива работи, а за бременността и спокойствието си.

# 10
  • Мнения: 1 446
Един месец след раждането. Презцялата бременност съм се ограничавала от ядене.

# 11
  • Мнения: 4 406
около месец след раждането, стига да се стремиш към това.

# 12
  • Мнения: 8 505
Прибра се още в болницата.Стегна се след някой друг месец.

# 13
  • Мнения: 128
за няколко дни Wink

# 14
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
още не е съвсем, но иима надежда  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт