чували ли сте подобна ужасия?

  • 3 108
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
кюретаж без упойка след спонтанен аборт, понеже момичето било яло преди това??????!!!!!!????????

това в шейново, касапи ли са тия хора???!!?? било е преди 3 г...сега дали продължават подобна  практика....
 #Cussing out

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 896
Ами да, ако си яла в рамките на около 8 часа преди това не могат да ти поставят упойка.
Преживяла съм го след първото раждане - кюртаж без упойка по спешност. Бяха оставили парче от плацентата и получих кръвоизлив.

# 3
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Нямам думи.  #Crazy
Живеем на стотици години от цивилизацията. Аз като раждах и ме шиха без упойка, било лигавица и не се слагала упойка. Скоро обаче говорих с една жена раждала първото си дете в Чехия и ми каза, че там на нея са и били упойка при същите шевове. Просто тук лекарите си спестяват от упойки, пишат че са я направили, а не я правят.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Извинявам се за невежествота  си Embarassed,но защо не могат да ти сложат упойка,ако не си ял?

# 5
# 6
  • Мнения: 5 622
Извинявам се за невежествота  си Embarassed,но защо не могат да ти сложат упойка,ако не си ял?

упойка не може ако СИ ял.А не ако не си. И това е защото ако си с пълен стомах, по време на упойката можеш да повърнеш и да аспирираш стомашното съдържимо, което може да доведе до задушаване или аспирационна пневмония най-малкото!  Rolling Eyes

Аз лично обаче не мога да си представя колко ли травматично е да преживееш кюртаж без упойка!  Shocked

# 7
  • Мнения: 7 640
ами кюретажът по принцип не е задължително, ама изобщо да се прави с пълна упойка, вероятно това имаш предвид. Работи се предимно с местна.
Какъв е проблемът? Боляло ли я е по време на манипулацията?
Извинявам се за невежествота  си Embarassed,но защо не могат да ти сложат упойка,ако не си ял?
защото може да върнеш храна неволево, да я вдишаш и да се задушиш, грубо обяснено, а вече са ти отговорили

# 8
  • Мнения: 1 559
   След раждането ме върнаха в родилна зала за ревизия - кюретаж с пълна упойка.  Бих предпочела местна, ама кой ли ме пита - докато разбера какво става, ми биха инжекция и загубих съзнание Twisted Evil
   Аз нищичко не бях яла повече от денонощие преди раждането - сложиха ми хапче за предизвикване на раждането в 7ч сутринта (не бях яла от предната вечер), родих в 23:45.

# 9
  • Мнения: 2 952
Дали не е поредната  приказка , която някои е казал някому...., а той на братовчед   на приятелка ...а той на нас ... Rolling Eyes Дано не е вярно!И защо не  са направили тая процедура  в  друг  ден....звучи ми много невярно....дано съм права !Иначе  УжАсс!!! #Crazy

# 10
  • Мнения: 1 150
ДА чувала съм, гадно е

# 11
  • Мнения: 177
миналата седмица направх спонтанен аборт. Следбяда изкървях и вечерта ми нправиха кюретаж в 9,30. Бях яла в 3 часа и пих вода в 7,30, но не им казах. От упойката неможах да изляза 1 час и 50 минути, а лекарката ми каза, че се излизло за около 15 минути. Дали има нещо общо с яденето?

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
защото може да върнеш храна неволево, да я вдишаш и да се задушиш, грубо обяснено, а вече са ти отговорили

Да де, но нали се слага местна упойка, каква е причината да  се давиш , не разбирам...то по принцип винаги можеш да си се задавиш......

# 13
  • Мнения: 3 537
Кошмарни болко са сигурно,ужас,да чукна на дърво,дано на никой не се случва ShockedДано не го правят вече иначе #2gunfire

# 14
  • София
  • Мнения: 3 652
На мен са ми правили с местна упойка, всичко си усещаш, но притъпено. Само вакума накрая си го спомням и до сега, бърррр

Общи условия

Активация на акаунт