някой да ми разчете кръвна картина - бременна съм

  • 1 404
  • 6
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Таблицата е със следните полета:

PARAMETER    RESULT         NORMAL        RANGE       ALERTS
     WBC:                       6.1 K/uL               4.0                       10.0
         LYM#:                  1.8 K/uL               1.0                         4.0                  R3 Alarm
         MID#:                  0.6 K/uL               0.2                         1.1
         GRA#:                  3.6 K/uL               2.0                         7.7
         LYM#:                 30.1%                 20.0                       45.0
  +     MID#:                 10.7%                   1.0                       10.0
         GRA%:                 59.1%                 45.0                       70.0

И още да питам за урината - седимент 6-8 левк. май си е завишено, нали? 

Разбира се, ще ида на доктор ама в четвъртък следобед и до тогава ми е малко напечено-  та ако имате познания да помогнете? Благодаря   bouquet

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 14:57 от catnadeen

# 1
  • varna
  • Мнения: 404
еми само това ли ти е кръвната картина,то не е пълно това изследване,доста полазатели липсват?

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Има и още - но написамх това където има Alertллл
Разбрах, че горното е левкоцити и всъщност там има проблем ... но какъв е?

# 3
  • Мнения: 599
За седимента - как са ги броили левкоцитите не пише ли - на поле или на куб.мм? Нормите им са съотв. до 5 и до 10. При всички случаи не са чак завишени, не се тревожи.

# 4
  • София
  • Мнения: 558
Нормално е! Grinning

# 5
  • Мнения: 7 640
при бременни левкоцитите нормално са повишени

# 6
  • Мнения: 1 883
Честито Peace

Общи условия

Активация на акаунт