отказва попарка

  • 856
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 471
Момичета, моята бебка отказва да яде попарка. Посъветвайте ме с какво да я заменя. За сега давам АМ NAN2, но трябва да мине и на по-твърда закуска.

# 1
  • Мнения: 7 640
ще следя темата, предчувствам, че ще имам този проблем Confused

# 2
  • Мнения: 3 042
Моят син също не искаше попара и до ден днешен не яде.
Можеш да я замениш с АМ с бисквити.
Моят син понеже не беше голям привърженик на млякото и не искаше след като като е ял първото за деня мляко и втората закуска да е мляко като  беше по-малък давах каша на закуска, а след обяд кисел, нишесте, овесена каша, грис. Понякога съм давала следобдното меню сутрин, а кашата след обяд.
А сега след годинката сутрин давам  предимно каша на закуска, а след обяд нишесте, макарони, грис, юфка и др. подобни.

# 3
  • Мнения: 7 474
Мляко с бисквити, грис или кус кус, беше нашето меню. Попара Naughty

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 257
И моето синче не искаше да яде попарка.И затова  започнах да му давам по-малко с лъжица кисело мляко.Така след 3-4 пъти започна да си я хапва.След това вече не слагах мляко.А сега много обичаме да ядем попара Wink

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
овесени ядки с АМ; грис с АМ; мляко/АМ/ с ориз; каша; крем; плодово пюре с бисквити или АМ; АМ с намачкан кроасан; кисело мляко с банан или круша или ябълка; кус кус

# 6
  • Мнения: 6 472
Овесени ядки (може да ги смилаш на брашно), просо, елда, мляко с бисквити, мляко с козунак, всякакви дребни макаронки, каши.
Аз даже нямам и намерение скоро да правя попара. Мисля да се насоча към елда, просо и овесени/ръжени/пшенични ядки с масло и сирене.

# 7
  • Мнения: 1 489
Кус-кус,мляко с бисквити

# 8
  • Мнения: 46 477
Дъщеря ми ядеше всичко, но попара съм давала само няколко пъти, предпочетох да я заменя с овесени ядки, пшеничени ядки, просо, грис, приготвям ги или с плод или с масло и сирене, като попара  Simple Smile Добавям и 1-2 мерителни лъжички адаптирано мляко  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 471
Много Ви благодаря момичета за съветите

# 10
  • Мнения: 3 537
И Жорко не е ял попара,по колко начина съм я правила с хляб ,със сухар и не я ще и това е.....за това я замених със домашна юфка със сирене или кус-кус със сирене.Обажава да ги яде Grinning Peace

# 11
  • Мнения: 4 068
И моята дъщеря първо отказа попарата. Бях я направила с шипков чай и сухари. Освирка ме още на първата лъжица. След два дни я направих с АМ и я изяде цялата. Слд още няколко дни пак я направих с чай, но комбиниран някакъв/Алпинист май се казваше/ и я прояде. Сега не е проблем. Аз скоро  въведох та още не съм давала други неща за закуска. Засега редувам попара и мляко с бисквити. Един път пробвах да и дам макарони, но не и харесаха. Може и аз да не съм ги приготвила както трябва де. Мисля и грис да пробвам скоро.

Момичета, а как приготвяте овесените ядки? И пасирате ли ги после?

# 12
  • Мнения: 46 477
... Момичета, а как приготвяте овесените ядки? И пасирате ли ги после?

Накисвам във вода (фините са готови почти веднага, не е нужно да киснат като другите), слагам една мерителна лъжичка адаптирано мляко и някакъв намачкан плод (банан, ябълка, круша)  Simple Smile
Опитвала съм и в кисело мляко, но не ги иска.


Фините ги купувам от Била, "Clever", кисна 5-10 мин., не пасирам. Вместо плод може масло и сирене  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 668
И моят син не искаше попара . Педиатъра каза , че нищо не е загубил . И овесени ядки и кус - кус не яде , грис само понякога .

# 14
  • Мнения: 345
ох и моята беше същата затова почнахме попарката с бисквитки,не искаше и да чуе за сухари с каквото и да било

Общи условия

Активация на акаунт