Колко дълго кърмихте?

  • 4 592
  • 49
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Умишлено пускам анкетата тук, защото тук идват повече майки с порастнали вече бебета, т.е. се надявам за по-достоверна и пълна анкета.

И така, мами, моля гласувайте колко дълго сте кърмили детето си. Ако сте кърмили повече от едно, гласувайте за по-дългия от периодите.

Анкетата е насочена към майки, които вече не кърмят.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 626
Гласувах от 3-6 месеца, но всъщност точно 6. Надявам се сега с второто да имам пак кърма и да мога да кърмя възможно по-дълго.

# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
До 4тия месец, но той сам се отби. Кърмата ми беше недостатъчно и давахме и добавка и така едва изкарахме до 4 ти медец. Като спря да суче, карах на цедене 1 седмица и край, кърмата съвсем спря... Иначе много ми се искаше да го кърмя дълго, но уви.

# 3
  • Мнения: 4 358
Кърмих три месеца. Гласувах от 3 до 6 месеца.

# 4
  • Мнения: 580
Цитат на: asa
Гласувах от 3-6 месеца, но всъщност точно 6. Надявам се сега с второто да имам пак кърма и да мога да кърмя възможно по-дълго.


И аз така.Май пероидите не са зададени много добре.... Embarassed Щото има разлика между 3 месеца кърмене и 6....

# 5
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Кърмих 6 месеца. Гласувах от 3 до 6 месеца

# 6
  • София
  • Мнения: 717
Точно десет месеца и половина! Гласувах! Grinning

# 7
  • Мнения: 6 029
2 седмици

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Aми не ми се искаше да карам месец по месец - 1, 2, 3 и т.н., защото анкетата е с ограничен брой отговори, а ми се искаше да я пусна наведнъж, а не на две части. Нищо, ако трябва, ще я пусна пак на 2 - какво мислите?

# 9
  • Мнения: 6 029
Цитат на: boo
Aми не ми се искаше да карам месец по месец - 1, 2, 3 и т.н., защото анкетата е с ограничен брой отговори, а ми се искаше да я пусна наведнъж, а не на две части. Нищо, ако трябва, ще я пусна пак на 2 - какво мислите?


аз мисля, че така си е екстра:) баси, по дни ли да я пуснеш?!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 626
Няма нужда. Който иска може да пояснява.

# 11
  • Мнения: 1 425
Аз кърмих 7 месеца.


# 12
  • Мнения: 212
Za sujalenie kurmih sian si samo 40 dni,niamah kurma.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 827
5 meseca i polovina sprq mi izvednaj

# 14
  • Мнения: 1 071
7 месеца с големи мъки

Общи условия

Активация на акаунт