Откраднаха ни количката

  • 4 072
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Мили мами бясна съм!!!!! Как може да има такива хора, бе Imp  Да откраднеш нещо (каквото и да е) от детенце Imp  Нямам думи. Откраднаха ни количката от пред вратата на апартамента ни (явно е станало през нощта или сутринта, незнам)! Не мога да повярвам че има такива хора...цялата треперя от ярост. Алекс е на 1 год. Все още не може да ходи добре и сега незнам как ще го извеждаме, а времето е хубаво, абе......Толкова ми е гадно само от мисълта че някой гадняр се е докоснал до вещ на детето ми!!!! Съжалявам че ви занимавам с този проблем обаче трябва да споделя с някой Cry  Cry  Cry А количката беше хубава MaxiCosi City..... Абе майната му!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Само Алексче да ми е жив и здрав, а тези гадняри Господ ще си ги накаже!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 630
Не мога да повярвам, какви хора има. Да откраднеш нещо от детенце. Ц-ц-ц.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Съжалявам, че ви се е случило.

# 3
  • Мнения: 4 358
Заключвахте ли я поне... как така е стояла пред вратата?!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
#2gunfire  #Sniper  Rage

Пилни кретени!Това е за тях Hands Fist

# 5
  • Мнения: 5 228
Преди време една майка се беше оплакала, че са откраднали якенцето на детето й, така че за количката хич не се учудвам. Жалко, че има такива хора.

# 6
  • Мнения: 6 029
кофти, ама защо я оставяш пред вратата? имате ли портиер? охрана?

# 7
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мила, ама вие как сте я оставяли пред вратата и то нощем?!? Хора, всякакви... Аз не смея да я оставя долу пред стълбите (да не я качвам до асансьора по стъпалата), когато с малкия сме забравили нещо и тичам набързо до нас, хем външната врата ни се заключва... Не я оставям и пред магазините, бутам я вътре с мен, ама то и нашият квартал е гаден... Ех, съчувствам ти, ще трябва да вземете нещо за детенцето, няма как - може от тези колелетата, те са по-евтини и ще му е интересно да се вози...

# 8
  • Мнения: 178
Бяхме забравили да я приберем след разходката. Но беше съвсем пред входната ни врата (живеем на 4 ет.) а вратата на входа се заключва (уж). Мили мами пазете си количките, абе всичко си пазете. Непрекъснато явно трябва да сме нащрек (освен всичкото напрежение което ни е на главите). Това е......
Явно хората съвсем са се овълчили и изплеснали!!!! Cry

# 9
  • София
  • Мнения: 717
Най-вероятно е някой съсед.........Олигофрени.............. Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 3 153
Ай стига бе! Тия вече нямат скрупули!

# 11
  • Мнения: 178
Не знам....Добре че сте вие, че ми е толкова гадно че ми се реве. А като погледнеш реално, има къде къде по-гадни неща, обаче, само като си помисля пак че вещ на детео ми е при нвкой гадняр и ми се повдига. А и таткото сутринта ме изгледа така сякаш аз съм виновна.... а може и да съм Cry  МАЙНАТА МУ на всичко!!!!!!!! Много ви благодаря мили мами че ме изслушахте и за съчувствието ви благодаря, така ми става по-леко като го споделих.   Embarassed

# 12
  • Мнения: 6 029
Цитат на: mama_dany
Не знам....Добре че сте вие, че ми е толкова гадно че ми се реве. А като погледнеш реално, има къде къде по-гадни неща, обаче, само като си помисля пак че вещ на детео ми е при нвкой гадняр и ми се повдига. А и таткото сутринта ме изгледа така сякаш аз съм виновна.... а може и да съм Cry  МАЙНАТА МУ на всичко!!!!!!!! Много ви благодаря мили мами че ме изслушахте и за съчувствието ви благодаря, така ми става по-леко като го споделих.   Embarassed


не искам да те обвинявам в нещо, но не знаеш ли колко са ужасни хората вече??? не се доверявай на хората - дано вече си по-внимателна:)

# 13
  • София
  • Мнения: 2 100
Аз също  я забравих една вечер пред вратата. На сутринта я нямаше, само че се оказа , че моята съседка е видяла много късно и за да не ни буди я прибрала, защото нашия вход не се заключва!

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Това е просто отвратително! Грях му на душата на такъв "човек"...да лиши едно малко сладко същество от едно от най- необходимите му неща...Абе всичко се връща...

Общи условия

Активация на акаунт