trikolka TCM

  • 1 473
  • 17
  •   1
Отговори
Moliavi za pomosht. Moje li niakoida mi dade telefon ili adres na magazin na TCM v koito da ima kombiniranata trikolka, koiato e s zimen kosh.

# 1
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
С порт бебе, ли имаш в предвид?

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 558
Ул. "Добрич"1, кв. Лагера /ако става въпрос за София Rolling Eyes/   Намира се ето тук  http://bgmaps.com/map.asp?sid=d887c8933c8c86db9fd2aa2dfb6ec1a4&a … =8&start.y=10

# 4
  • Мнения: 1 284
има я също в Света Тройца до базар Глобус ако ти е близко пиши на лични ще ти обясня по точно

# 5
  • Мнения: 188
майчета,
бихте ли изказали мнението си за тази комбинирана триколка?
не винаги ги има в магазините на Тсм, а много ми се иска да разбера повече подробности за нея - колко тежи, маневрена ли е и удобна ли е за бебето по нашите велики улици с дупки, лесно ли се сгъва, цветовете устойчиви ли са при пране?
предварително благодаря и ако някой има снимка може ли да ми прати на мейла или на личния?
предварително благодаря!!!

# 6
  • Мнения: 1 327
майчета,
бихте ли изказали мнението си за тази комбинирана триколка?
не винаги ги има в магазините на Тсм, а много ми се иска да разбера повече подробности за нея - колко тежи, маневрена ли е и удобна ли е за бебето по нашите велики улици с дупки, лесно ли се сгъва, цветовете устойчиви ли са при пране?
предварително благодаря и ако някой има снимка може ли да ми прати на мейла или на личния?
предварително благодаря!!!
ползвай търсачката на форума, ще откриеш много теми по този въпрос!

# 7
  • Мнения: 4 668
Само искам да кажа , че миналата седмица една такава количка се обърна пред очите ми пред нашия блок и добре , че майка ми беше с мен и я хвана преди бебето да падне . Изглеждат тежки и устойчиви , а се преобърна изведнъж ( майката беше влязла в един магазин и я беше оставила отпред ). А личното ми мнение е , че не са хубави колички . newsm11

# 8
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз съм си купила такава количка и се надявам да не ми създава проблеми Praynig

# 9
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Аз имам такава и за сега освен това, че не е особено лека, други оплаквания нямам, а и за цената си е просто супер!
Ето, малко снимки:
в летен вариант                   http://images04.snimka.bg/000282442.jpg
в летен вариант със сенник http://images04.snimka.bg/000282443.jpg
с всичко                                http://images04.snimka.bg/000282550.jpg

Не се вижда идеално, но все пак е нещо!
Ние я купихме от ТСМ-а в Люлин на Кооп пазар, мисля че и в момента я имат, но не съм сигурна. Ето, тел на магазина за справка: 9276194
Успех!

# 10
  • Мнения: 308
майчета,
бихте ли изказали мнението си за тази комбинирана триколка?
не винаги ги има в магазините на Тсм, а много ми се иска да разбера повече подробности за нея - колко тежи, маневрена ли е и удобна ли е за бебето по нашите велики улици с дупки, лесно ли се сгъва, цветовете устойчиви ли са при пране?
предварително благодаря и ако някой има снимка може ли да ми прати на мейла или на личния?
предварително благодаря!!!
аз имах такава количка и често казано в началото бях много доволна от нея докато не установих че бебето много се смъква. подлагах му на крачетата одеало и какво ли още не, но така и не успях да преодолея този проблем. иначе в началот количката бише изключително лека и маневрена , но впоследствие когато детето порастна стана много тежка и се наложи да си вземем летна на Хаук. в крайна сметка единственото което ми хареса в тази количка беше дъждобранът, който ни е дпасявал в доста дъждове и една градушка. а  относно цената наистина е ниска , но като си купиш чанта за количката защото такава няма и чадърче излиза все едно да си купиш някоя по-готина количка.

# 11
  • Мнения: 745
Преди 4 години си купих от първите триколки на ТСМ  много съм доволна а и цената е направо синволична.

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Е каква е цената?

# 13
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Аз си я взех някъде ноември месец и беше 135лв, но знам че ако се вземе от складовете на ТСМ е възможно и за 100-120лв да се намери.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
В склада в Младост я видях за 65 лева!!!!

Общи условия

Активация на акаунт