Болки при начална бременност

  • 3 302
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Здравейте! В четвъртата седмица съм и имам остри прорязващи болки в областа ан яйчниците. Не ми е удобно да отида на лекар защотото мисля че ми е рано. Моля даите ми съвет как да постъпя!

# 1
  • Мнения: 5 401
Мила, за какво неудобство говориш?! Отивай веднага на лекар! Няма безобидни болки по време на бременност и при това съвсем в началото. Да не те плаша, но мисля че мястото ти в момента е пред лекарския кабинет! Успех!   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 042
Мила, за какво неудобство говориш?! Отивай веднага на лекар! Няма безобидни болки по време на бременност и при това съвсем в началото. Да не те плаша, но мисля че мястото ти в момента е пред лекарския кабинет! Успех!   bouquet
newsm10 Да и аз мисля така. Отиди веднага на лекар, ако има нещо обезпокойтелно, колкото по-рано се вземат мерки толкова по-добре. Казвам ти го от личен опит. Дано всичко е наред!

# 3
  • Мнения: 3 537
Никакво неудобство Naughty ей,я се стегни Wink
Веднага на лекар Naughty

# 4
  • Мнения: 234
Отивай на лекар,болките не винаги са безобидни,трябва да се вземат мерки.

# 5
  • Мнения: 2 035
Никакво неудобство Naughty ей,я се стегни Wink
Веднага на лекар Naughty

Заминавай мила веднага и късмет ти желая  Peace

# 6
  • Мнения: 910
И според мен трябва да отидеш на ЛЕКАР и то незабавно,недей да чакаш!
Късмет!

# 7
  • Мнения: 1 489
Мила, за какво неудобство говориш?! Отивай веднага на лекар! Няма безобидни болки по време на бременност и при това съвсем в началото. Да не те плаша, но мисля че мястото ти в момента е пред лекарския кабинет! Успех!   bouquet

# 8
  • Мнения: 518
и други ,в това число и аз,сме имали такива болки в началото.
при мен бяха болезнени,но продължиха 8-9дни и вече всичко е наред.
но както вече са те посъветвали-само лекар може да прецени.
       УСПЕХ! newsm10

# 9
  • Мнения: 2 123
често пъти първите седмици момичетата имат чувството, "че ще им дойде" и ги боли по подобен менструален начин. Но дали болките са безобидн или са признак на проблем, може да каже само лекар. Не се притеснявай и напрягай от казаното по-горе, а за свое лично спокойствие отиди при доктора си.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 763
Моята бременност започна с много силни болки. Ходих 2 пъти на гинеколог. Спря да ме боли в средата на 2рия месец.

# 11
  • Мнения: 7 373
често пъти първите седмици момичетата имат чувството, "че ще им дойде" и ги боли по подобен менструален начин. Но дали болките са безобидн или са признак на проблем, може да каже само лекар. Не се притеснявай и напрягай от казаното по-горе, а за свое лично спокойствие отиди при доктора си.

# 12
  • Мнения: 2 327
Добре е от сега да свикнеш, че по време на бременността не трябва да ти е неудобно при най малкия проблем да звъниш на доктора или направо в кабинета му да ходиш.
Може болките да са безобидни, а може и да не са. Най-добре провери за да си сигурна и за да си спокойна.

# 13
  • Мнения: 45
Благодаря на всички!

# 14
Трябва да отидеш на гинеколог и да видят къде е бебока.
Шефката ни беше с болки и при прегледа установиха извънматочна бременност.
Успех при прегледа, не е рано щом имаш болки, ходила съм на преглед и на 18-я ден от бременността (е, след 10 дни пак бях на преглед, но поне бях спокойна).

Общи условия

Активация на акаунт