Да заменя ли гърдата за приспиване със залъгалка?

  • 506
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Така и така на обяд и вечер се приспива като ме муца сто часа, не е ли по-добре да въведа залъгалката? /и да се похваля, спечелих от играта на  Зимафлуор/. Обаче се притеснявам - дали пък няма да привикне към бибата - много ми е грозно голямо ходещо дете със залъгалка в устата. Митко е ползвал само първите един-два месеца, после я отказа.  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 243
Силно се съмнявам Митко да хареса залъгалката на тази възраст. Търси други варианти за приспиване. Само че с оглед задаващите се зъби, цицата е оптималното предложение.

# 2
  • Мнения: 1 559
Митко вече е големичък, за да бъде току така прилъган със залъгалка. Едва ли ще привикне към бибата до степен да я предпочита пред гърдите на мама.Пък и не знам каква е идеята на занятието Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 472
Точно щях да кажа, че аз махнах приспиването на цица за сметка на залъгалка (нмаме през деня) и видях колко сте големи Grinning Струва ми се mission imposible. А и за ни сажа, просто не си заслужава да въвеждаш  биба сега, като сте го добутали до сега без нея Grinning Измислете си някакъв друг ритуал на заспиване.

# 4
  • UK
  • Мнения: 1 334
и при нас бибата отдавна не върви, много се сърди само като я види. ти пробвай де...според мен по-скоро ще свикне да заспива с друг човек през деня.

# 5
  • Мнения: 2 959
Аз не бих го направила, но си е твой избор все пак. Задават ви се зъбки и "трудните" кътници, не забравяй. Hug

# 6
  • Мнения: 250
Според мен НЕ. От един навик ще свикнете на друг и тогава какъв е смисъла?Пробвай без да му даваш, ще го гушкаш и виж какъв ще е резултата. Веднага разбира се няма да стане, но ако имаш търпение може и да има резултат.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз мисля, че на тази дърта бебешка възраст е глупаво те първа да се учите на залъгалка.
Тъй като от  доста врем ене кърмя през деня, приспивам Дани с гушкане и на рамото ми. А вечер обикновено заспива с кърмене, но се е случвало да заспи и просто като легна до него и го гушна и се направя и аз на заспала.
След няколко дни ще мога да дам и повече нифо за вечерно приспиване без цица, тъй като от понеделник мисля да спирам вечерното кърмене

Общи условия

Активация на акаунт