отказваме хранене

  • 328
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
здравейте, момичета! имам голям проблем, който ме тревожи. моето момченце е на 8 месеца и от два дни отказва всякакво ядене. вместо 5 редовни хранения за деня, той приема само 2. какво ще ме посъветвате? казват ми че когато му излизат зъбки е възможно да намали храната? това може ли да е причина или да търся други причини? Sad

# 1
  • Мнения: 1 559
Как се чувства бебо? Ако е весел и спокоен, няма какво да те притеснява. А пък ако е кисел и мрънка, сигурно наистина го мъчат зъбки. Някои деца категорично отказват всякаква твърда храна при зъбоникненето. Кърми си и от време на време предлагай твърда храна, но не настоявай. Няма нищо тревожно и само на кърма да сте докато зъбчето избие Grinning

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Моята 15-месечна маймуна в момента кара 10-дневен вече отказ от твърди храни и кара само на цици Grinning Пораснаха ни 2 зъба и половин кътник за това време и явно вече се закротиха нещата, защото днес прояде отново.
Не се шашкай и не насилвай детето - пак ще прояде Wink

# 3
  • Мнения: 599
И моята има такива периоди, от няколко месеца чакаме зъбче, на това отдаваме и кривия характер Wink, но на 9 месеца още сме само по венци  Crazy Както казва Хедра, пак ще прояде  Peace

# 4
  • Мнения: 250
Възможно е да е от зъбки, Тони ми е тказвал хранения и без да са му никнели зъбки. не го насилвай, когато реши пак ще си папа.

Общи условия

Активация на акаунт