Качествени гащички,слипове-къде?

  • 1 442
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 416
Ще махаме памперса от другата седмица smile3514.От къде да купя на малкия качествени гащички или слипове newsm12?

# 1
  • Мнения: 17 401
Аз най- харесвам на Сали и Вис Виталис. Първите вече не ги намирам във Варна, в София сигурно  има

# 2
  • Мнения: 237
На Венера също са добри.Скоро купувах на племенника,че от там знам де smile3521

# 3
  • Мнения: 17 401
Да, на Венера изглеждат добре. НЕ съм купувала, защото ми ги предлагаха само в комплект с тениска или потник.

# 4
  • Мнения: 147
  На Fuar са много качествени, не са скъпи и ги има в много магазини. Аз предпочитам комлекти с потник. Купувам ги от различни места.

# 5
  • Мнения: 416
  На Fuar са много качествени, не са скъпи и ги има в много магазини. Аз предпочитам комлекти с потник. Купувам ги от различни места.
newsm12Би ли пояснила от къде точно,района е без значение.Щом е за качествени гащички ще търся на всякъде(е,без провинцията-малко ще ми е далечко newsm47)

# 6
  • Мнения: 147
  На Fuar са много качествени, не са скъпи и ги има в много магазини. Аз предпочитам комлекти с потник. Купувам ги от различни места.
newsm12Би ли пояснила от къде точно,района е без значение.Щом е за качествени гащички ще търся на всякъде(е,без провинцията-малко ще ми е далечко newsm47)

Купувала съм от магазин Bee на бул. "Черни връх", от един детски на Пиротска, но не се сещам как се казваше. Последно купих от едно магазинче на бул."Христо Ботев", като трънеш от 5те кьошета по булеварда, се пада от дясно, мисля че беше след първата пресечка - там има много детско бельо, пижамки- турски и български. Друг магазин - срещу бившия хотел "Славия" в хиподрума, там също има избор на бельо, от там съм купувала Дисни.
  Ако се сетя за други магазини , ще пиша.

# 7
  • Мнения: 416
Благодаря ти много,Нона!Още в понеделник ще отида до магазините в центъра.Този на Черни връх ми е малко далеч,но ако трябва и до там ще отида.Още веднъж мерси много  bouquet!

# 8
  • Мнения: 2 125
Като сваляхме памперса купих страхотни боксерки (3 различни цвята) от ЩТЪРКЕЛ на бул. Стамболийски. Имат и потничета от същата материя, но може и по отделно да се купят. Много са качествени и удобни (за мъже, естествено Wink).

# 9
  • Мнения: 416
Като сваляхме памперса купих страхотни боксерки (3 различни цвята) от ЩТЪРКЕЛ на бул. Стамболийски. Имат и потничета от същата материя, но може и по отделно да се купят. Много са качествени и удобни (за мъже, естествено Wink).
Благодаря!  bouquetЩъркел ми е най-близо!Предпочитам комплекти отколкото само гащички.Само не разбрах каква марка са или на коя фирма са. newsm78Моля поясни!

# 10
  • Мнения: 2 125
Като сваляхме памперса купих страхотни боксерки (3 различни цвята) от ЩТЪРКЕЛ на бул. Стамболийски. Имат и потничета от същата материя, но може и по отделно да се купят. Много са качествени и удобни (за мъже, естествено Wink).
Благодаря!  bouquetЩъркел ми е най-близо!Предпочитам комплекти отколкото само гащички.Само не разбрах каква марка са или на коя фирма са. newsm78Моля поясни!

току що проверих на единствения останал етикет Wink - български на фирма ЗАХИ (до колкото успях да прочета) Hug

# 11
  • Мнения: 416
Аааа,знам ги Захи.Имат склад в Лозенец.Ако те интересува скоро във форума имаше пояснения,адрес и описание как да стигнеш дотам.

# 12
  • Мнения: 3 153
Купих за яслата комплектчета на бг фирма Венера-супер качетвени се оказаха и с много сладки десени, защото мразя чисто бели, а тези са на зайчета, скиорчета, камиончета и т.н. Струваха смешните 3-4 лв. за комплект и ги купувах от Пебълс (м-н на ул. Макгахан в Х.Димитър)

# 13
  • Мнения: 416
Благодаря!!!  bouquetА знаеш ли в кои други магазини продават комплектчета на Венера newsm78.Аз също предпочитам гащичките и потничетата да са по-весели! wavey

# 14
  • Мнения: 3 153
Ами честно казано нямам представа къде другаде има. Аз там реших да проверя, защото офисът ми е наблизо и направо купих, като ги видях:) Само да ти кажа, ако купуваш на Венера вземи по-големи, защото не отговарят-ИВо е 83-84 см., но му взех 98 размер и му е добре, леко по-големи са му, но по-добре, отколкото да са му малки!

Общи условия

Активация на акаунт