Въпросче за бременните

  • 1 175
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте бъдещи мамчета.Имам едно въпросче.Имали между вас бременни,които пушат,и по колко цигари пушите на ден?Благодаряви за вниманието и ви желая прекрасна бременност.

# 1
# 2
  • varna
  • Мнения: 404
да аз пуша!когато забременях спрях веднага цигарите,но след 5-ия месец какво ми стана незнам???сега пуша по 2-3 цигари на ден

# 3
  • Мнения: 237
Хайде ,пак се започна smile3515
Има много писано по темата,даже прекалено много Peace

# 4
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Това е една изключително изтъркана тема. Изборът е твой, никой не може да те накара да ги спреш на сила, но имай предвид, че има едно мъниче в теб, за което не са много полезни никотиновите порции. Аз лично пушех доста преди да забременея, но в деня когато разбрах, че съм бременна ги спрях и дори започна да ми става лошо от цигарите и цигарения дим.
Не си малка предполагам и имаш глава на раменете си да прецениш сама как да постъпиш, но помни, че не решаваш само за себе си и все пак изборът е твой.
Ако търсиш успокоение за съвестта си, че не можеш да спреш цигарите то това е друг въпрос. Братовчедка ми пушеше и при двете си бременности, но сега има две здрави деца, само малката има алергия и хроничен бронхит.
Пак казвам няма да си  единствената пушеща майка, но никой никъде не е писал или казал: "Пушете майки, полезно е за вас и вашите деца!"

# 5
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
абе хора като пускате теми защо не поглаждате че същите  са "дъвкани" по 100 пъти newsm78

иначе - откакто съм бременна не пуша Naughty

# 6
  • Мнения: 103
Не е нужно да се ядосвате за това че темата е пускана и преди.Не сте много мили.И все пак ви желая една красива бременност.

# 7
  • Мнения: 6 164
Не пуша, откакто съм бременна! Naughty

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Откакто разбрах, че съм бременна спрях цигарите.И не ми липсват.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 688
Хайде ,пак се започна smile3515
Има много писано по темата,даже прекалено много Peace

да, ама си е проблем за някои...

аз пушех, но спрях заради бебо...
ти знаеш какво ти е по-ценно...

# 10
  • Мнения: 5 391
Съвсем скоро подобна тема прерастна в скандал Confused

# 11
  • Мнения: 8 505
Пушех по 1-2 на ден.Отделно си подръпвах и от цигарите на мъжО.Не се гордея особено,но е факт.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, пуша!

# 13
  • Мнения: 4 362

Евала  Hug много малко хора биха си признали!
Всеки решава сам,дали да пуши,дали да ги намали или изобщо да не пуши Wink

# 14
  • Мнения: 518
мила ели,така си е не всички в сайта са любезнии argue. мен това много ме учудва ,но хора разни -какво да се прави!
аз спрях да пуша преди повече от година и знам колко е трудно въпреки добрата мотивация.сега дори когато косата на мъжа ми замирише-ми става гадно.
имах приятелка ,която също се затрудняваше да ги спре докато беше бременна и ето какво измисли-дупчеше цигарата съвсем близо до филтъра с пергел на няколко места и уж си "дръпваше"когато съвсем не може да издържи.
друга моя приятелка си дръпваше в моменти на непреодолимо желание един-два пъти и веднага изхвърляше цигарата.
и двете си родиха живи и здрави дечица,но наистина-най-добре е да ги спреш!

Общи условия

Активация на акаунт