Разранено зърно!!!

  • 381
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Здравейте мили форумки! Hug Синът ми е на 8м. и вече има 2 зъба отдолу и ме отхапа по зърното та чак кръв ми пусна и сега много ме боли като тръгна да го кърмя страхни болки изпитвам. Дайте ми съвет с какво да се намажа за да ми мине. Иначе в момента не ме боли имам малка раничка, а изпитвам болка само като го кърмя. А и още нещо от 2-3 дни /преди да ме отхапе/ ми отказва кърмата щом го сложа на гърдата се дърпа и не иска да яде и сега се храниме в сънливо състояние. Благодаря предварително !

# 1
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
много е неприятно, zнам....Алекс ме zахапа така, но беше zащото се беше нахранил, а аz упорито му давах още....опитай да даваш само от другата гърда, а болничката я цеди, ако не боли при цеденето...а ако те боли цеди по мъничко, колкото да освободиш напрежението в нея...бърzо въzстановяване  Hug Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 599
Аз се мазах с Лансинох и Гармастан и докато ми беше разранено сърното се изчеждах и давах от шише. Дано скоро да се оправиш  Praynig

# 3
  • Мнения: 144
   Опитай да се мажеш с Garmastan , намазваш се след кърмене и преди следващото се измиваш хубаво . Ако до няколко дни няма резултат може да си направиш физиотерапия . Има специални процедури за това.

Общи условия

Активация на акаунт