Каква ваничка взехте?

  • 3 094
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте!Искам да попитам каква ваничка взехте за бебо -  анатомична или обикновенна.Аз купих ваничка на Бертони-100см. и ми предложиха поставка към нея но тя не пасва.Какво ще ме посъветвате да купя друга поставка или за тази ваничка поставките не стават?Ваничката е тази:http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1067

# 1
  • Мнения: 94
Ние ползваме  анатомична и сме много доволни.Може да се  сменя  положението в зависимост колко е голямо детето.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Тъкмо имам въпросче за тези ванички.
Може ли някой да ми каже, къде в София мога да си купя съвсем обикновенна ваничка, по-голяма само с поставчиците за сапунче и шампоанче, без други екстри на нея ?

# 3
  • Мнения: 1 014
Аз не исках анатомична вана, защото е трудно да се къпе бебето докато е още съвсем малко. Затова купих обикновена ваничка на OK baby с допълнителна приставка (пак на същата фирма), която я прави като анатомичните. Приставката (във вид на мече - повърхноста е не хлъзгаща) започнах да я ползвам когато бебчо стана на 2-3 месеца. Сега вече сме на 13 месеца и още си ползваме приставката.
Трябва да потърсиш - все някоя приставка ще стане. Има и едни български с хавлиен плат на една рамка, не знам колко са удобни, обаче. Ако има мами, които са ги ползвали да кажат.

# 4
  • Мнения: 539
И ние ползваме същата, която е на сайта + стойка за нея (метални крака) пасва идеално. В началото вътре слагахме пеленка и възглавничка, а сега вече хавлиен шезлонг.

# 5
  • Мнения: 2 407
Aнатомична на Чиполино и съм много доволна!

# 6
  • Мнения: 3 537
Нашето е обикновенно коритце. Peace

# 7
  • Мнения: 601
  Умишлено не взех анатомична,мисля че с обикновената ще ми е по-удобно да го къпя Peace   

# 8
  • Мнения: 86
Ами ние имаме обикновена, от която сме много доволни и е много по-практична. Има ги в Пинокио в Дружба и е два размера само с отделение за сапунче и гъбка

# 9
  • Мнения: 4 668
Ние взехме на "Бреви " , със шкафове отдолу , коритце и повивалка върху коритото . Дадохме 300 лв. и мога да кажа , че не ми беше удобна . Да не говорим , че нещо се разкриви още на третия месец . Не беше анатомична , къпехме го със възглавничка . От четвъртия  newsm37 месец го къпем във ваната със анатомична стойка .

# 10
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ние имаме анатомична и съм много доволна.Особено ако къпеш бебето сама е много удобно.Поне на мен ми е удобна.

# 11
  • Мнения: 107
Съвсем обикновена! Без приставки, поставки и всякакви подобни екстри! Демек - традиционното коритце! Доволна съм и без значение дали я къпя сама или с таткото ми е удобно и се справям!

# 12
  • Мнения: 46 430
Обикновено бебешко коритце  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 849
Анатомична . Peace

# 14
  • Мнения: 1 878
Анатомичните ванички са удобни, но за много кратко време после умаляват  Mr. Green, затова ние този път си взехме обикновенна на стойка и мисля съм по-доволна

Общи условия

Активация на акаунт