Вече ми омръзна! Ако не е хрема, ще е нещо друго

  • 458
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 717
Да ви кажа мами вече ми омръзна! От Нова Година като се почна, та няма край.... първо възпаление на ушите, после няколко падания, после нокътчето на крака му се заби, сега цяла нощ не спал - само рев. Истеричен. Вече съм гроги, няма темп., не иска вода, пак ли зъби, вече има 16, а дупето му червено, та червено.... Кога има край, кога и аз ще се наспя.....

# 1
  • Мнения: 660
Защо не потърсиш помощ от хомеопат  newsm78 ? Тези проблеми са много благодатни за лечение с хомеопатия .

# 2
Ще се наспиш някой ден. Всичко това ще мине, просто ти се е паднал такъв период. Не си задала въпроса, за да получиш конкретен отговор, а подкрепа. Е, имаш я.
А детето ще си порасне, болежките ще минат... Ще спиш, а както се казва "От сънища спомени няма"...

# 3
  • Мнения: 177
Какво съвпадение, не си единствена с проблеми . Колкото повече растат децата, толкова по-големи стават и проблемите.Край няма.Успокой топката! smile3511

# 4
  • Мнения: 41
Хомеопатия, опитай и други видове алтернативна медицина, но в рамките на изпитаното и разумното...
Успех!

Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 39 746
Ще се наспиш... някой ден... Simple Smile Но пък както са писали... по-големи деца, по-големи ядове Simple Smile
Аз като родих казах на мама "страх ме е да не й се случи нещо и знам, че този страх няма да ме напусне цял живот". Майчина съдба.

# 6
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Аз също бих те посъветвала да отидете при някой добър хомеопат, който хубавко да разучи състоянието му и после да проведете един як курс за подсилване на имунната система, може от онези добавки БАД. Иначе те разбирам как се чувстваш, дано бързо мине този период и да е здраво детнеце  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 553
Присъединявам се към мненията на другите мами  Peace

Само да добавя за дупето - на моята дъщеричка много й помага Фуксин - мажа я по веднъж след баня или по 2 пъти на ден зависи как е. През останалото време на всяка смяна на памперса мажа дупето с малко преварен зехтин и положението е много добре - а преди беше с памперс дерматит и цялото й дупе беше червено.

А за спането - аз вече съм гроги, все се надявах, че с времето ще се регулират нещата, но както разбирам от теб май дъъъълго няма да се спи  #Crazy Ами ще свикваме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт