ПМС?

  • 2 364
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Тези които имат ПМС редовно, случвало ли ви се е да ви пропусне? Това нормално ли е или може да е признак на проблем?

Последна редакция: пт, 24 мар 2006, 12:19 от milmuk

# 1
  • Мнения: 998
Да случвало ми се е, но не мисля, че това е проблем, както и ми се е случвало, като вчера например да има много силна болка, каквато не съм имала досега, но бях на преглед и казаха, че нищо ми няма.

# 2
  • Мнения: 9 063
Предполагам имаш предвид ПМС Wink
Не разбирам точно въпроса ти...да пропусне менструацията или да пропусне ПМС ?

# 3
  • Мнения: 274
Предполагам имаш предвид ПМС Wink
Не разбирам точно въпроса ти...да пропусне менструацията или да пропусне ПМС ?

Да те пропусне ПМС

# 4
  • Мнения: 9 063
Ами при мен няма ПМС, само по БТ познавам кога ще ми дойде. Предполагам че е възможно да пропусне, все пак това са хормонки и се влияят от времето например. Индивидуално е според мен...при някои бременни се наблюдава засилване на тези симптоми, но при тях те са знак за бременност, а не за идваща менструация. При други - нищо, нито болки в корема, нито в гърдите...
Малко объркан ми стана постинга, но мисълта ми беше че при всеки е различно и при един липсата на ПМС може да значи едно, а при друг точно обратното.  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 825
На мене ми се е случвало доста често  Wink Естествено всеки път се надявах да е признак за бременност, но не беше така. А когато забременях си имах съвсем нормални ПМС  Wink

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Чак да ме пропусне ПМС  newsm78 не се сещам. По-скоро има месеци със съвсем различни оплаквания. Понякога усещам нещо слабичко 2-3 часа преди да ми дойде и толкоз. А друг път не си намирам място дни наред.

Малко Офф - Стеф картинката на аватара ти е СУПЕР  Joy

# 7
  • Мнения: 9 063
Малко Офф - Стеф картинката на аватара ти е СУПЕР  Joy
Embarassed Embarassed Embarassed
  bouquet

# 8
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
и при мен всеки месец е разли4но.един път ме болят само гърдите,друг пат ме болят и корема и гърдите.така 4е е нормално понякода и да няма болки.

# 9
  • Мнения: 354
  Не се безпокой , за мен е нормално понякога да ме пропусне ПМС. По принцип имам ясно изразени усещания преди М , но се случва понякога  да не ги уловя отчетливо. Това става обикновено , когато сме зарити с работа и от напрежение нямам време да се вслушам в себе си.Чак като ми дойде се сещам , че са ме боляли гърдите или съм имала тежест в корема.

   Пожелавам ти липсата на ПМС да е признак за нещо желано.

# 10
  • Мнения: 1 950
Имам ясно изразен ПМС, но ми се е случвало и съвсем да ме пропусне. Което си е направо шестица от тотото, особено за партньора ми Laughing. Всичко е въпрос на хормони, време в годината и Бог знае още какво. Не мисля,че може да е признак на проблем.

# 11
  • Мнения: 274
Благодаря ви момичета!
Мен последните няколко години не ме е пропускал нито веднъж. От ову-то до първия ден все боли, гърдите ми са напрегнати и болят жестоко, та сега няма нищо и ми стана чудно Shocked - направо е щастие че нищичко ми няма!

# 12
  • Мнения: 2 120
Ами, ха дано си бременничка, стискам ти палци.
А аз ту ги имам, ту ги нямам силно изразени, но все нещо като ПМС има, по-рано или по-късно, но си започват и всеки месец са различни по вид и болезненост -- веднъж бюст, друг път кръст, трети път пъпки и т.н.
Надявам се силно скоро да ни се похвалиш. 

# 13
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Мен ме пропусна януари месец, но като че ли цикълът беше ановулаторен. Чудех се и аз какво става, а графиката на БТ беше много объркана. Имаше слабо повишение на БТ и минимум фертилна цервикална слуз, но и рязки спадове в ЛФ.

# 14
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
при мен всеки месец е различно. имала съм и много месеци в които не е имал никакви признаци че трябва да ми дойде и до сутринта напр. съм цъфнала.
но това какво значение има newsm78 - не мога да се сетя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт