Гланц на Клиник???

  • 660
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 291
Някой да ползва подобен?
Днес си взех такъв, много ми хареса и като цвят и като консистенция, но има странен дъх като си го сложа на устата  newsm78
Води се без аромат.. дали не е стар  Sick

# 1
  • Мнения: 18 542
Има ли означен срок на годност?

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тестера който си гледала миришеше ли? Аз като купувам червила и гланцове вече ги мириша, защото имам един плик с такива, които като ги сложа и са с гаден мирис и вкус! Не изтрайвам гадна смрад  Sick

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
Няма срок на годност, не е купен в БГ. Като миришеш шишенцето, няма никакъв аромат... дъха е само като си го сложа на устните  newsm78

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ами то това си е мъчение!  ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 10 291
Ами то това си е мъчение!  ooooh!
Абе не е чак толкоз зле  Mr. Green просто е странен дъха  ooooh!
Затова ми беше интересно ако някой го е ползвал да каже какмирише...

След твой постинг, реших да пробвам гланц на Голден Роуз.... да си призная, много ми е лепкав, а в същото време не трае дълго  newsm78

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз предпочитам по-лепкави защото са по-дълготряйни, другите попиват бързо! Днес си взех поредният, този път  на МЕЙБЪЛИН, но нещо не ме очарова!
...а пък този след като не те мъчи направо си джиткай с него! Дано някой се включи и да каже този дъх дали е нормален!

# 7
  • Мнения: 18 542
Няма срок на годност, не е купен в БГ. Като миришеш шишенцето, няма никакъв аромат... дъха е само като си го сложа на устните  newsm78
Е как така без срок на годност? Ако не, поне дата на производство  newsm78 нищо че не е купуван от БГ

# 8
  • Мнения: 573
Ползвала съм същия гланц ,но не  ми е направило да има някакъв дъх. newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 10 291
Аз предпочитам по-лепкави защото са по-дълготряйни, другите попиват бързо! Днес си взех поредният, този път  на МЕЙБЪЛИН, но нещо не ме очарова!
...а пък този след като не те мъчи направо си джиткай с него! Дано някой се включи и да каже този дъх дали е нормален!

И аз не съм фен на Мейбълин, бързо попиват и все едно нищо не си си сложил...
Чета, повечето продукти нямат срок на годност, да не кажа 90% от тези които съм купувала извън БГ.


Ползвала съм същия гланц ,но не  ми е направило да има някакъв дъх. newsm78
Абе може и да си внушавам, след 2 часа носене вече не го усещам  Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 645
Чак сега виждам темата Embarassed Embarassed Embarassed
Аз имам същия гланц ама номер 5 Whisper.
Не е лош.Твоя не е стар просто така си мирише.И моя е така.

# 11
  • Мнения: 7 837
Да, има съвсем лек дъх  Simple Smile
Но за сметка на това ми оправи напуканите и зачервени устни за 2 дни.

# 12
  • София
  • Мнения: 10 291
мими23, Кейси, благодаря за отговорите.... не са ме прецакала, значи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт