Пъзел?

  • 597
  • 10
  •   1
Отговори
Искам да попитам за онези пъзели гумени ,които се редят като килимче на пода.Та  от каде мога да ги намеря в Пловдив и колко струват ,а и колко са опаковка,защото мисля да ги наредя вместо килим в детската Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 639
Мисля ,че ги има във всеки по-голям детски магазин. Wink
В един пакет са 8 парчета, а цената е близо 10лв
Аз взех един пакет, но много малко площ покриват  Rolling Eyes  , така , че детският кът съм го допълнила с мокетена пътека  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 537
Ей, момичета, какви са тези пъзели? За пръв път чувам за тях.Я напишете нещо повече. newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 352
В София съм купувала такива от БИЛА. Предполагам, че трябва да ги има и в Пловдив. Мисля, че са около 10тина в плик.

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 168
Би трябвало да ги има в повечето магазини за играчки и в книжарниците даже. При нас ги има и в 3-те детски магазина, и в книжарниците, и в магазина за сувенири и подаръци. Големите са по 8 бр в пакет и са 10 лв. Ние имаме от по-малките, с буквички - баткото голямо строене прави с тях. Мога да покажа малките, тук се виждат:
http://community.webshots.com/photo/548092111/2973447690072433224fNZpOV#

# 5
  • Мнения: 1 489
Да често съчм ги срещала по магазините за играчки и аз от там съм ги купила,но направих грешката да купя от тези,които са с повече елементи и малката като ги разпърка на всички страни и после аз събирам.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Ние имаме с букви (големи плочки са 30х30). От Метро миналата година, 25 или 30 бр бяха за около 20-25 лв

# 7
# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Аз взех днес от Хипланд до Метро такъв като на снимката на Ели Тотева - 5,90 лв, но е доста малък според мен, мислех си че ще покрие по-голяма площ.

# 9
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 
   Ей,този много ми хареса,от къде го взехте?

# 10
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 168
da_bo, такъв гледах на магазинчето за сувенири срещу магазин "Спринг" (до пазарчето на Зимния). Май беше към 10лв, но не съм сигурна Thinking

Общи условия

Активация на акаунт